Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ МІСТА

28.03.2020

Южноукраїнськ
28.03.2020р. 

На виконання вимог Постанови Уряду України від 16 березня № 240 «Про запобігання поширенню на атомних електростанціях України гострої респіраторної хвороби COVID - 19 спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2 силами КП СКГ міської ради попереднє закриті другорядні в’їзди в місто. По діючим в’їздам зосереджено залізо-бетонні блоки та доставлено будинки постові і біологічні туалети на місця дислокації контрольно-пропускних пунктів для виконання завдання по вказаній ПКМ України.

Настійлива пропозиція/попередження для всіх окрім персоналу по впорядкуванню (КПП) – не порушувати вже обмежені другорядні в’їзди в/з міста та не зачіпати інше майно дислоковане у вказаних місцях під забезпечення карантинної вимоги ПКМУ. Про роботу вказаних (КПП) та умови їх перетину Вам будете повідомлено завчасно. 

Попереднє поширена інформація про перше захворювання в Миколаєві на вірусну хворобу COVID – 19 попереднє  не підтверджується. Але це ніяк не зменшує нашого обов’язку виконувати всі карантинні вимоги та контролювати власну безпеку і власний стан здоров’я, як це прописано в чисельних пам’ятках. 

За дорученням міського голови розгорнута цілодобова робота – (24/7) по пошуку джерел закупівлі потрібних засобів санітарно-медичного забезпечення, принаймні для трьох поліцейських постів пропускних пунктів в/з міста та для мобільної роботи поліції в місті через з’ясування, які позиції, в який термін, у якого постачальника можливо придбати до централізованого забезпечення цієї відповідальної роботи. 

Така робота стосується і в допомогу нашим лікарням, іншим особам, яким виділено кошти міського бюджету на придбання засобів і обладнання на потреби в упередження та подолання проблем з респіраторної хвороби COVID - 19 спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2.  

Виконком міської ради.