Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Відбувся турнір з волейболу

07.10.2019
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

6 жовтня 2019 року на базі ЮЗШ №3 відбувся турнір з волейболу, присвячений Дню працівників освіти. Участь у змаганнях прийняли команди юнаків та дівчат 2005 - 2006 років народження комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа», дитячо - юнацьких шкіл Арбузинки та селища Побузьке Голованівського   району.

В результаті проведених ігр І місце серед юнаків посіла збірна команда КЗ ЮДЮСШ, ІІ місце у команди ДЮСШ Побузького, ІІІ місце – в Арбузинської ДЮСШ. Серед дівчат лідирувала ДЮСШ Побузького, ІІ місце у збірної команди  КЗ ЮДЮСШ, ІІІ місце в Арбузинської ДЮСШ.

Кращі команди та кращі гравці нагороджені грамотами комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа»  .

Участь у таких змаганнях сприяє популяризації та подальшому розвитку  волейболу у місті, підвищенню спортивної майстерності  юних волейболістів. Також організатори турніру привітали всіх  тренерів - викладачів  зі святом працівників освіти.

Бажаємо тренерам - викладачам з волейболу Самойленко Андрію Андрійовичу, Самойленко Наталії Сергіївні  та їх  вихованцям в подальшому високих спортивних досягнень.