Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Дорогі учні, педагоги, батьки! Від усього серця вітаємо вас із Днем знань!

03.09.2019

Сьогодні другого вересня у всіх закладах міста пролунав шкільний дзвінок. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.  Особливим  і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.  Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!  Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них. Для когось –  черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.
Нехай цей навчальний рік відкриє перед  здобувачами освіти нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, попереду на нас чекає велика робота, покладаємося на ваші мудрість, професіоналізм і терпіння, батьків – гордістю за своїх дітей. Віримо, що разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед сучасною українською освітою. Від усієї душі бажаємо вам злагоди, добра, натхнення задоволення від результатів своєї праці!
Нехай 2019-2020 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!