Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Вимушена міра

19.06.2019
Управління освіти Южноукраїнської міської ради

В останні роки, у зв’язку зі зміною клімату, спостерігається епізодичне підвищення температури, зменшення кількісті опадів, зниження рівня ґрунтових вод. Дерева втрачають опір до заселення шкідливими комахами, зокрема, короїдами.

В закладах освіти міста з кожним роком збільшується кількість сухостійних та аварійних дерев. В червні місяці 2019 року, згідно комісійного обстеження зелених насаджень та складання відповідних актів (акти затверджується департаментом інфраструктури міського господарства за участю державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області), було видалено 36 дерев.

На даний час в закладах освіти додатково виявлено 30 дерев, які знаходяться а незадовільному стані, 76 дерев підлягають кронуванню та 150 дерев потребують видалення сухого гілля.

Управління освіти направило лист в ЦНАП, для проведення комісійного обстеження зелених насаджень та надання відповідних дозвільних документів на їх знесення та лист на КП «СКГ» щодо укладання договору  на видалення сухого гілля із зелених насаджень.

На виконання цих робіт управлінню освіти виділено у 2019 році 90 тис. грн. Цих коштів не вистачить на виконання усього обсягу робіт, а тому питання буде розглядатись міською радою під час внесення чергових змін до бюджету.