Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Заходи до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

16.05.2019
Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 

З 13 по 16 травня, з метою формування відповідального ставлення до шлюбу та виховання дітей, впровадження нових форм сімейного виховання, Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено ряд заходів,  присвячених  Дню матері та Міжнародному дню сім’ї.

Під час проведення вуличної акції «7’Я» фахівці із соціальної роботи Центру дарували мешканцям міста рожеві і блакитні повітряні кульки «Найкращий у світі татко!» та «Найкраща у світі мама!».

Традиційно ЮМЦСССДМ спеціалісти Центру завітали до пологового відділення комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня», щоб особисто привітати трьох породіль із народженням малюків та вручити   їм  святкові вітальні листівки «Вітаємо з народженням дитини!».

Мама та дружина загиблих учасників в АТО  відвідали  урочисті  заходи  в м. Миколаєві. Батьки та діти з 10 сімей різних категорій взяли участь в  заході,  що люб’язно організував міський  Центр  культури та дозвілля. Зокрема це сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї та опікунські родини, сім’ї, в яких виховуються діти з  інвалідністю  та дитячі будинки сімейного типу нашого міста. Під час урочистого заходу сім’ї отримали щирі привітання від першого заступника міського голови Ганни Мустяци та подарунки.

Представлено виставку фоторобіт мешканців міста.