Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Відправка призовників на строкову військову службу

26.04.2018
Южноукраїнський міський військовий комісаріат

В Южноукраїнському міському військовому комісаріаті 18-23 квітня відбулись  заходи з нагоди відправки юнаків на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Розділили знаменну подію та побажали вдалої служби призовникам рідні та близькі новобранців, військовий комісар Южноукраїнського МВК,заступник військового комісара - начальник відділення комплектування та призову, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста. Для призовників - знаменна початком служби у Збройних Силах України, а для батьків - викликає почуття гордості і радості за своїх синів. І сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче     - берегти мир і спокій рідної землі.

Перед присутніми виступив військовий комісар Южноукраїнського міського військового комісаріату - Нечай Вадим Миколайович, який  наголосив, що служба в армії  це найважче випробування в житті на мужність, хоробрість та  стійкість,  особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. Це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги.

Вадим Миколайович звернувся до юнаків з проханням частіше  телефонувати своїм батькам за підтримкою, адже батьківське слово має велику силу та буде допомагати при проходженні військової служби.

Заступник військового комісара - начальник відділення комплектування та призову старший лейтенант Андронатій Олександр Анатолійович, побажав призовникам вірно і невтомно служити  на українській землі, сумлінно виконувати свій військовий обов’язок, бути прикладом та наставником для молодших поколінь, та повернутися додому з високими цілями на майбутнє.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Кольчак Олександр Миколайович, побажав, щоб армійські будні були тільки в радість, щоб ця подорож допомогла їм стати сильнішими і мужнішими, щоб з учорашнього хлопчика виріс справжній чоловік.

Хвилюючі слова висловили батьки , сини яких ідуть в армію, щоб вони повернулись живими та здоровими до рідної домівки, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва.

 

Від імені особового складу Южноукраїнського МВК, побажаємо юнакам бути сміливими воїнами, тримати міцно зброю, берегти Неньку - Україну.

Чекаємо Вашого повернення з лав Збройних Сил України сильними духом та здоровими тілом.