Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Відбувся обласний науково-практичний майстер-клас лікарів  акушерів-гінекологів, анестезіологів та середнього медперсоналу

11.09.2017
КЗ «Южноукраїнська міська лікарня»

0на базі пологового відділення КЗ «ЮМЛ» за сприяння Президії ГО «Миколаївське обласне відділення Асоціації акушерів-гінекологів», підтримки Управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації відбувся обласний науково-практичний майстер-клас лікарів  акушерів-гінекологів, анестезіологів та середнього медперсоналу «Акушерські кровотечі: робота в команді».

Актуальність теми є вимогою часу. На жаль, в умовах науково-технічного прогресу жінки і сьогодні ще гинуть від ускладнень, пов’язаних із кровотечами в пологах. Свої професійні навички демонстрували лікарі і медсестри Южноукраїнської міської лікарні, Вознесенської та Арбузинської ЦРЛ.

Атмосфера доброзичливості, обмін досвідом та взаємна співпраця в умовах, наближених до реального життя, сприяли закріпленню отриманих теоретичних знань, удосконаленню здобутих практичних навичок.

Тренери Київського міського перінатального центру, голова Президії обласної Асоціації акушерів-гінекологів кмн В.В. Малюк  подякували присутніх за можливість проведення такого заходу, корисного для фахівців галузі в непростих умовах сьогодення. Адміністрація КЗ «ЮМЛ», в свою чергу, виразила свою готовність і надалі приймати поважних гостей із подібними тренінгами та майстер-класами.