Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Діє інформаційно-просвітницька виставка фотодокументальних стендів «Люди Свободи»

14.04.2017
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З 11 квітня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею почала діяти інформаційно-просвітницька виставка фотодокументальних стендів «Люди Свободи», яка підготовлена колективом Українського інституту національної пам’яті з нагоди 25-ї річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України. 

Ця виставка  розповідає про 26 визначних українських особистостей з різних сфер суспільного життя, які  своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України. Ці люди дуже різні — поети і політики, військові і музиканти, науковці й художники. Їх опір теж був різноманітним: хтось боровся за свободу народу, хтось за свободу творчості, думки, хтось зі зброєю в руках, а хтось — із пензлем. Кожного з них жорстко ламали фізичними чи моральними тортурами. Жоден із них не мав можливості реалізувати свій потенціал на повну потужність, але вони зуміли зберегти свободу в собі, пронести її через часи неволі.

Виставку відвідали директор державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» Сергій Невідомий та начальник відділу науки координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Юлія Віннік. Також працівниками музею проведено цікаву екскурсію для учасників обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», який проводився на базі ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей».

 

Виставка діятиме до 17 квітня.

Южноукраїнський міський історичний музей знаходиться за адресою: 
м. Южноукраїнськ 
вул. Набережна Енергетиків, 12-а 

Телефон для довідок та запису на екскурсії:

(05136) 2-12-71