Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Актуальна інформація КЗ «Южноукраїнська міська лікарня»

10.04.2017
КЗ «Южноукраїнська міська лікарня»

Часткове відшкодування вартості ліків

Фахівці КЗ «ЮМЛ» готові до реалізації проекту за Постановою КМУ від 17 березня 2017 р. № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів». Даною Постановою визначений Порядок розміру відшкодування вартості лікарських засобів, що підлягає відшкодуванню. Передбачено запровадження відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет II типу, бронхіальну астму.

Лікарі дорослої поліклініки в повному об’ємі забезпечені рецептами для виписки на визначені Постановою препарати, проведено тренінг з приводу порядку реалізації Постанови в місті.

Перелік аптек міста, що будуть працювати в системі часткового відшкодування вартості ліків:

  • Аптека № 6 ГАК «Ліки України» (пр. Незалежності, 8);
  • ФЛП Задорожня (вул. Миру, 3);
  • Аптека «Медсервіс» (пр. Незалежності, 23);
  • Аптека «Бажаємо здоров’я» (пр. Незалежності, 18, б-р Курчатова, 7);
  • Аптека  «Для всієї сім’ї» (вул. Енергобудівників, 7)
  • Аптека «Здоров’я» (пр. Незалежності,23).

Часткове відшкодування вартості ліків буде проводитись аптеками за рецептом лікаря. На жаль, дату початку роботи за даним порядком визначити неможливо, оскільки кошти не надійшли з обласного бюджету.

 Реалізовано проект облаштування на базі приймального відділення акушерсько-гінекологічного стаціонару «Віконце життя»

Для запобігання випадків малюкової смертності та створення анонімних умов в КЗ «ЮМЛ» для прийому новонароджених, батьки яких не планують залишати дитину в сім’ї, а також на виконання Доручення Глави МОДА від 01.02.2017 р. № 342/0/05-60/3-17 реалізовано проект облаштування на базі приймального відділення акушерсько-гінекологічного стаціонару «Віконце життя». Тепер жінки, які опинились в складних життєвих умовах, можуть анонімно перекласти турботу про немовля на фахівців лікувального закладу.

Видано наказ

07.04.2017 р. видано наказ головного лікаря на виконання Доручення Южноукраїнського міського голови «Про поліпшення медичних послуг». Спеціалісти працюють над питаннями, що надані для вирішення в Дорученні.