Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

До 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

27.10.2016
Управління соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради

З нагоди 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників 26 жовтня заступник начальника управління – начальник відділу  соціальних, інвалідних та пенсійних питань управління соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради Неля Кучеренко, соціальний працівник комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» Наталія Мороз та представники засобів масової інформації привітали інвалідів та учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни.

У місті Южноукраїнську проживає 10 інвалідів та учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни. Щороку з нагоди свята здійснюється виплата одноразової грошової допомоги цій категорії осіб з обласного та міського бюджетів, всього по 3,0 тис.грн кожному.

Неабиякою підтримкою стали для ветеранів теплі слова поваги і подяки від міської влади. На додаток до вітальних слів, ветерани отримали продовольчі набори, які були доставлені за місцем їх проживання.

Кожен ветеран дякував за належну увагу, яка приділяється їм з боку міської влади. З відчуттям гордості та сльозами на очах проводжали вони гостей.