Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування

20.09.2016
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

17 вересня 2016 року відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування, присвячені пам’яті  воїна-інтернаціоналіста Віктора Капацини, які були організовані Южноукраїнською міською спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) при підтримці управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради. Технічну підготовку змагань на дуже хорошому рівні забезпечили тренери секції спортивного орієнтування ККСС «Олімп» Леся Свідницька, Ірина Бінюк та старші вихованці секції. Допомогу в транспортному забезпеченні змагань уже багато років поспіль надає адміністрація та профком Южноукраїнської атомної станції, за що організатори та учасники змагань щиро вдячні.

 Цього року місце проведення змагань було вибране в прекрасному мальовничому лісі (це місце ще називають «лабіринт») біля с. Трикрати Вознесенського району. Привітальне слово та настанови перед початком змагань традиційно прозвучали від голови Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану Володимира Венгера.  

У змаганнях взяли участь представники чотирьох шкіл міста та гімназії №1 (загалом  41 представник), кожна команда складалася із чотирьох дівчаток (група Ж-12) та чотирьох хлопчиків (група Ч-12). Залік проводився по шести найкращим результатам команди із 8 загальних.

            У підсумку змагань в групі Ж-12 найкращі результати показали:

                        І місце - Овчаренко Лілія (ЮЗШ №4),

                        ІІ місце - Панкова Анастасія (ЮЗШ №1),

                        ІІІ місце - Донда Яна (ЮЗШ №2).

            Серед хлопчиків в групі Ч-12 призерами стали:

                        І місце - Свідницький Вадим ( ЮЗШ №4),

                        ІІ місце - Гончарук Владислав ( гімназія №1),

                        ІІІ місце - Ісаєв Данило (ЮЗШ №2).

В командному заліку уже четвертий рік поспіль перше місце та пам’ятний кубок  виборола команда ЮЗШ №4. Друге місце в командному заліку зайняла команда гімназії №1, третє місце посіла команда ЮЗШ №2, четверте місце за командою ЮЗШ №1 імені Захисників Вітчизни, п’яте місце зайняла команда ЮЗШ №3.

Солдатська каша та чай з печивом для учасників змагань був смачним та незабутнім подарунком від воїнів-афганців. Переможці та призери були нагороджені грамотами, призами та кубком від управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради.