Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Запрошуємо суб’єктів господарювання взяти участь у міському конкурсі «Кращий об’єкт сфери торгівлі»

12.05.2012
Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

 До відома суб’єктів господарювання та громадян!

Відповідно до розпорядження міського голови від  30.03.2012  № 104-р з 14.05.2012 по 15.06.2012 проводитиметься міський конкурс на звання «Кращий об’єкт сфери торгівлі».

Відповідно до Положення про проведення міського конкурсу «Кращий об’єкт сфери торгівлі», у цьому конкурсі приймають участь фізичні особи-підприємці та підприємства міста всіх форм власності, у відданні яких є об’єкти торгівлі продовольчими товарами площею від 20 м. кв. до 50 м. кв. на території міста Южноукраїнськ.

Критерії конкурсу:

1.1.      Стан інтер’єру торговельного залу.

1.2.      Оснащення торговельно-технологічним обладнанням, інвентарем, фірмовим одягом.

1.3.      Різноманітність асортименту товарів.

1.4.      Форма та методи обслуговування споживачів.

1.5.      Санітарно - технічний стан торговельного залу.

1.6.      Відсутність заборгованості перед бюджетами, цільовими та нецільовими фондами.

1.7.      Відсутність порушень Закону України «Про захист прав споживачів», Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, санітарних норм та правил.

1.8.      Відсутність скарг споживачів.

1.9.      Зовнішній вигляд об’єкту, утримання прилеглої території.

Список учасників конкурсу формується:

·за поданням суб’єктів господарювання – власників об’єктів торгівлі продовольчими товарами площею від 20 м. кв. до 50 м. кв. з оформленням заявам-анкет;

·за поданням управлінь Южноукраїнської міської ради (праці та соціального захисту населення; житлово-комунального господарства та будівництва, економічного розвитку); відділів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради (земельних відносин та екології, архітектури та містобудування); Южноукраїнської міської організації роботодавців, промисловців та підприємців; управління пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську; Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Миколаївської області державної податкової служби; Южноукраїнського міського центру зайнятості;

· за письмовими пропозиціями громадян міста, в яких  зазначається  назва суб’єкта господарювання (для юридичних осіб) або прізвище, ім’я та по-батькові (для фізичних осіб - підприємців), назва об’єкта торгівлі продовольчими товарами площею від 20 м. кв. до 50 м. кв. та його місце розташування;

Управління, відділи та служби, зазначені вище,  для участі у конкурсі подають не більше 5 учасників, громадяни - не більше 1 учасника.

За додатковою інформацією звертатися до відділу сприяння підприємництву управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради за адресою: бульвар Цвіточний, 9, довідки по телефону: 5-62-00; 2-11-24.

Положення про проведення міського огляду-конкурсу «Кращий об’єкт сфери торгівлі»