Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

До уваги дітей та їх батьків! Оголошується конкурс на встановлення дитячих спортивних майданчиків

06.04.2012
Упроавління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

 Благодійна організація «Фонд братів Кличко» оголошує всеукраїнський конкурс на встановлення дванадцяти дитячих спортивних майданчиків прибудинкового формату, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном. Конкурс проводиться в рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!» за підтримки Фундації Кока-Кола. 

Своїм проектом організатори мають на меті повернути традиції здорового способу життя, створити умови для спільного родинного дозвілля, сприяти зміцненню здоров’я дітей у містах і селах України.

Для участі у конкурсі запрошуються діти та їх батьки, які разом ведуть активний спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі активні ігри та розваги для дітей і родин, які мешкають поруч.

Члени родин(и) мають надіслати колективного листа і фотографії, які висловлюють досвід спільних родинних занять спортом, проведення активних ігор серед дітей або туристичні пригоди. У листі обґрунтувати необхідність встановлення дитячого спортивного майданчика у власному дворі, розказати про спортивні заходи для дітей, які вони організовують, а також про плани щодо популяризації здорового способу життя у своїй сім’ї та серед сусідів.

Автори дванадцяти найкращих історій отримають у подарунок дитячий спортивний майданчик, що буде встановлений організаторами конкурсу улітку 2012 року.

Конкурс триває з 2 квітня до 25 травня 2012 року.

 

 

Детальніша інформація на сайті http://play.klichkofund.org.ua.

Контакти: Тетяна Дмитрієва, БО «Фонд братів Кличків», тел.: (044)-492-80-05.

Управління молоді, сорту та культури Южноукраїнської міської ради тел.: 5-46-42