Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Запрошуємо взяти участь у конкурсі на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі у місті Южноукраїнську

06.02.2012
Управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради

 

Оголошення

про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі у місті Южноукраїнську Миколаївської області.

Оганізатор конкурсу: виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради Миколаївської області, Миколаївська область м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 48.

Характеристика об’єкта конкурсу: Міській автобусний маршрут загального користування у режимі маршрутного таксі: «МПЗ– житловий будинок №14 – АЕС – залізничний вокзал».

Для забезпечення перевезень на міському маршруті необхідно не менш 4 м’яких одиниць автотранспорту.

Режим руху автотранспорту в напрямку: МПЗ – АЕС з 8.30 до 15.30 через кожні 30 хвилин у робочі дні, в напрямку МПЗ – залізничний вокзал з 16.30 до 7.30 щоденно, згідно розкладу руху поїздів через ст. Южноукраїнська.

Умови конкурсу: Дотримання перевізниками – претендентами вимог чинного законодавства при перевезенні пасажирів.

Безумовне виконання чинного законодавства щодо забезпечення пільгових перевезень пасажирів відповідно до ст. 37 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Використання у достатній кількості автомобільними перевізниками на законних підставах сертифікованих автобусів відповідного класу та категорії.

На автобусному маршруті загального користування можуть бути задіяні автобуси категорії М2 класу А, категорії М3 класу А та І, ІІ.

Необхідність наявності резерву автобусів для об’єкта конкурсу у автомобільних перевізників, виходячи із такого розрахунку: при кількості автобусів, необхідних для здійснення перевезень на об’єкті конкурсу до 5 автобусів, передбачається 1 одиниця рухомого складу. Категорія та клас резерву автобусів повинні відповідати структурі парку автобусів, заявлених для перевезення на об’єкті конкурсу.

Забезпечення регулярності руху в напрямку МПЗ – АЕС з 8.30 до 15.30 через кожні 30 хвилин у робочі дні, в напрямку МПЗ – залізничний вокзал з 16.30 до 7.30 щоденно, згідно розкладу руху поїздів через ст. Южноукраїнська.

Забезпечення регулярності руху визначено виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради відповідно кожного об’єкта конкурсу: на міських автобусних маршрутах загального користування – цілодобово за визначеним розкладом руху, який затверджується в установленому порядку.

Відповідність автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, екологічним показникам (токсичність (вміст СО2) – до 3%), димність – до 40%)

Забезпечення обов’язкового надання квітка пасажиру.

Передбачення в обов’язковому порядку організації диспетчерського управління та інформаційного забезпечення пасажирів.

Забезпечення переможцем конкурсу самостійного перевезення пасажирів на маршруті (що був об’єктом конкурсу) та покладення на нього відповідальності за якість обслуговування пасажирів та безпеку учасників руху і пасажирів.

Визначення переможця серед перевізників – претендентів, які беруть участь в конкурсі та оформлення подальших відносин з ним здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.08 №1081.

Перевізник – претендент подає до конкурсного комітету документи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та повинні обов’язково містити характеристику наявних автобусів, які пропонуються використовувати на даному маршруті, структуру парку автобусів, що працюватимуть на маршруті за пасажиромісткістю, класом, технічними та екологічними показниками.

Власники автобусів, що використовуються для перевезення пасажирів повинні забезпечувати їх зберігання у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах, на майданчиках, стоянках, забезпечених засобами охорони.

Автомобільний перевізник, який здійснює перевезення пасажирів зобов’язаний: забезпечувати дотримання персоналом вимог законодавства про автомобільний транспорт, забезпечувати контроль технічного та санітарного стану автобусів перед початком роботи, забезпечувати проведення щозмінного перед рейсового та після рейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів, забезпечувати водія необхідною документацією, утримувати транспортні засоби у належному та санітарному стані, забезпечувати їх своєчасне подання для посадки пасажирів та відправлення, забезпечувати проїзд пасажирів до зупинки чи місця призначення за маршрутом без додаткових витрат у разі припинення поїдки через технічну несправність транспортного засобу.

У конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносять на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам Закону України «Про автомобільний транспорт» та інших законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів, забезпечувати умови праці та відпочинку водіїв згідно з вимогами законодавства, забезпечувати проведення стажування та інструктажу водіїв, забезпечувати безпеку дорожнього руху.

Порядок одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу: Інформацію про об’єкт конкурсу та бланки документів для участі у конкурсі можна отримати в управлінні житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради (тел./факс (05136) 2-10-57).

Адреса офіційного сайту міста Южноукраїнська, на якому розміщується інформація про конкурсну документацію:www.yu.mk.ua/konkursperevezeny.html 

Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі: конкурсна пропозиція подається особисто або уповноваженою особою перевізника – претендента у двох закритих конвертах з 8.00 до 17.00 у робочі дні до управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради за адресою: Миколаївська область м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 23 кім. 93 а,б.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі: 05.03.2012 до 17.00 годині

Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету: Засідання конкурсного комітету відбудеться 20.03.2012р. у 14.00 годині за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів,48, зал засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу:

Зворигін Сергій Миколайович – начальник управління житлово - комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради Миколаївської області, тел./факс (05136) 2-10-57, 2-10-73

Участь у конкурсі безкоштовна