Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Южноукраїнська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» проводить фотоконкурс «Обряди та звичаї Українського народу»

23.01.2012
Управління молоді спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Южноукраїнська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» проводить фотоконкурс «Обряди та звичаї Українського народу», метою якого є виховування у молоді патріотичних почуттів до своєї країни та повагу до державних звичаїв. Роботи приймаються з 16 січня по 30 квітня 2012 року.

Умови проведення конкурсу та додаткову інформацію можна знайти на  офіційному сайті Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони»: ymr.22web.net  або за телефонами:

0990619848 - Федір Сергійович;  0985069992 – Дмитро Анатолійович;

0969086360 – Маргарита Станіславівна; 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення фотоконкурсу

«Обряди та звичаї Українського народу»

Южноукраїнська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» за підтримки управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради проводить фотоконкурс «Обряди та звичаї Українського народу»

Мета і завдання:

виховування у молодi патрiотичних почуттiв до своєї  країни та повагу до державних звичаїв;

викликати  інтерес до вивчення  історії  України.

розвиток української культури;

популяризація української культури;

вивчення українських обрядів для нинішнього покоління.

Умови  проведення  конкурсу «Обряди та звичаї Українського народу»

Якщо у вашому місті, селі, у вашому колективі або навіть у вашій родині є    звичаї, які здаються вам незвичайними, гідними уваги, екстравагантними і взагалі чудовими у всіх сенсах цього слова, зробіть фотосессію, присвячену цьому звичаю, та надішліть за адресою ymr.22web.net

Не забудьте вказати у листі своє ім'я та прізвище (або псевдонім), місце зйомки (назва населеного пункту) та контактний телефон.

У фотосесію повинні входити від 5 до 25 фотографій. Фотографії можуть бути додані до листа або завантажені у вигляді архіву на один з файлообмінних сайтів.

Усі фотографії та архіви повинні бути підписані прізвищем (псевдонімом) їх автора і (або) місцем зйомки.

До серії повинен бути доданий ваш короткий розповідь про звичай, який ви зафіксували (не більше сторінки). Ви можете також надіслати підписи до кожної з фотографій. Для цього всі знімки, як і підписи, повинні бути пронумеровані.

Приз і механіка конкурсу

Кожен місяць (лютий, березень і квітень), комісія буде робити вибірку найвиразніших фотосесій і публікувати її на сайті. З трьох отриманих таким чином вибірок буде сформований шорт-лист - приблизно десять робіт.

Переможець конкурсу буде вибраний з шорт-листа в результаті користувальницького голосування.

Переможець конкурсу отримає цінний приз. Крім того, надалі буде залучати його для натхненної спільної роботи.

Роботи на конкурс приймаються з 16 січня по 30 квітня 2012 року.

Користувальницьке голосування пройде з 02 по 12 травня 2012 року.

Переможець конкурсу «Звичаї та звичаї українського народу» буде оголошено під час святкування Дня міста.