Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Зручний пошук медикаментів
AA

Зручний пошук медикаментів

Завдяки злагодженій роботі міської влади, керівникам аптечних закладів та волонтерам  на території Южноукраїнської міської територіальної громади значно покращився стан, щодо забезпечення населення медикаментами.  В першу чергу знизилось напруження в зв’язку практичною відсутністю в минулому періоді препаратів для лікування: цукрового діабету, щитоподібної залози, серцево судинної системи, гіпертонічної хвороби.

Запаси аптечних закладів поповнились препаратами для  зниження тиску, інсулінів усіх видів, заспокійливими препаратами, препаратами гормоно замісної терапії. 

На даний час в мережі аптечних закладів «Ліки України»  в наявності L- тироксин 100мг,  еутирокс 100мг, 150мг, ліки для онкохворих.

Практично всі аптечні заклади приймають індивідуальні замовлення на необхідні медичні препарати,  та при їх надходженні повідомляють пацієнтів.

В разі нагальної потреби відсутніх лікарських препаратів, для їх пошуку радимо, по можливості, користуватися інтернет-ресурсами (веб сайтами), наприклад https://tabletki.ua/, які показують наявність тих чи інших необхідних ліків в аптечних закладах міста на момент пошуку.

Це зручно, так як інформація про наявність лікарських засобів по аптеках постійно поновлюється.

Читайте також

Продовжуємо знайомитися з міською комплексною програмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр. та разом долати виклики долі

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Лімфома виліковна у 80% випадків – стверджують лікарі. У багатьох країнах світу 15 вер...

Навчаємося  разом! Як діє міська комплексна програма «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді»  на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Що ж це таке власне – місцеві цільові програми? Місцеві цільові програми – це сукупність...

COVID-19 «прокидається»!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Коронавірус вже давно не є проблемою №1 в Україні. Однак хвороба нікуди не зникла. Вона, як і ...