Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Знайомство з галуззю
AA

Знайомство з галуззю

В період з 23 березня по 25 березня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горностай С.В. провів серію зустрічей з керівниками закладів освіти.

23.03.2021 року – з директорами шкіл.
24.03.2021 року – з директорами садочків.
25.03.2021 року – з директорами позашкільних закладів.

Основною метою зустрічей було більш детальне ознайомлення з галуззю «Освіта», координатором якої і став Сергій Валерійович відповідно до розпорядження міського голови від 15.03.2021 № 64-р.

В ході зустрічей були обговорені питання організаційного характеру, пов’язані із взаємодією між керівниками закладів і заступником міського голови, проблемні питання, наявні в закладах освіти, хід реформування галузі та найближчі перспективи, можливі шляхи і варіанти заощадження бюджетних коштів по галузі, інше.

Присутніми керівниками було відзначено, що багато років поспіль заклади освіти отримували в основному, фінансовий ресурс, якого вистачало тільки на утримання закладів, а тому проблем накопичилось дуже багато. Усі присутні з розумінням віднеслись до того, що вирішити усі питання водночас не можливо, а тому необхідно визначити пріоритети.

З іншого боку було зауважено, що сфера надання освітніх послуг надає послуги дітям, а відповідно і несе підвищену відповідальність за безпеку, охорону життя і здоров’я дітей нашого міста. В свою чергу батьки хочуть, щоб в закладах освіти максимально були забезпечені вимоги законодавства щодо дотримання санітарних регламентів, утримання будівель та матеріально-технічної бази, а тому і увага, саме до цієї галузі з боку органів місцевого самоврядування повинна бути підвищеною.

Під час обговорення питання щодо використання внутрішніх резервів для вирішення проблемних питань, усі присутні зійшлись на тому, що їх не так і багато, так як в освітній сфері протягом багатьох років відносно активно запроваджувались оптимізаційні заходи. Але, все ж таки, окремі резерви ще можна знайти.

Окрему увагу Сергій Валерійович приділив необхідності запровадження енергоефективних заходів.

 

На завершенні кожної зустрічі заступником міського голови Горностаєм С.В. були надані доручення, які необхідно відпрацювати найближчим часом, як у документальному вигляді, так і у вигляді заходів на перспективу, що нададуть можливість на практиці реалізувати намічені цілі.

 

 

 

Читайте також

До уваги жителів громади!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

07.02.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса...