Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Засідання наради з питань житлово - комунального господарства територіальної громади
AA

Засідання наради з питань житлово - комунального господарства територіальної громади

26 липня відбулось засідання щотижневої наради з питань житлово - комунального господарства територіальної громади під головуванням першого заступника міського голови Олексія Майбороди. В нараді взяли участь керівники комунальних підприємств, старости Костянтинівського та Іванівського старостинських округів, начальники управлінь міської ради, інспекція з благоустрою.

Керівники комунальних підприємств прозвітували про роботу комунальних служб в Южноукраїнській міській територіальній громаді. Під час наради були розглянуті протокольні доручення з попередніх нарад та надані нові.

Учасниками наради обговорювалися питання щодо укладання договорів з мешканцями селищ, сіл, садово-товариськими об’єднаннями на вивезення сміття, облаштування місць та встановлення контейнерів для збору сміття, щодо необхідності проведення роз’яснювальної роботи з мешканцями старостинських округів по укладанню договорів на вивіз сміття, щодо виявлення стихійних сміттєзвалищ, благоустрою об’єктів торгівлі на території громади, підготовки до опалювального періоду, щодо безпритульних тварин в громаді. Рекомендовано інспекції з благоустрою особливу увагу приділити благоустрою території біля Центрального автовокзалу. Також поновлено рейди по стихійній торгівлі.

Керівниками підприємств також були окреслені проблемні питання та напрацьовані шляхи їх вирішення.

 

Читайте також

Розпочались всі підготовчі роботи для здійснення капітального ремонту вулиці Дружби Народів

Управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради

Цього тижня Народний депутат України Артем Чорноморов відвідав нашу громаду. Так зокрема, 28 вересня...

Шановні мешканці с.Панкратове Іванівського старостинського округу Южноукраїнської міської територіальної громади Вознесенського району!

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання»

КП ЖЕО інформує Вас про укладення Публічного Договору приєднання про надання послуг з  поводжен...

Оголошення

Комунальне підприємство "Грааль"

Комунальне підприємство «Грааль» Южноукраїнської міської ради повідомляє, про намір змін...

Шановні мешканці міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з виконанням аварійно-ремонтних робіт на трубопроводі, припинено постачання гаряч...