Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | ЗА   КРОК ДО 1 ВЕРЕСНЯ
AA

ЗА   КРОК ДО 1 ВЕРЕСНЯ

Відповідно до розпорядження міського голови №156-р від 09.08.2016 р. «Про створення комісії по перевірці готовності навчальних закладів до роботи у 2016-2017 навчальному році» 17 серпня відбувся об'їзд закладів освіти, у якому взяли участь перший заступник міського голови Мустяца Г.Ф., голова постійної депутатської комісії з питань освіти Захарова О.В., начальник управління освіти Сінчук Ю.М., начальник відділу Державного нагляду за  дотриманням  санітарного законодавства Голубенко О.О., голова профспілки працівників освіти Майстренко С.І., начальник групи з централізованого обслуговування закладів освіти Мохірєва В.Б., представник міського  сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій Бурлаченко О.В., спеціаліст з охорони праці управління освіти Карпов О.М.

Під час об'їзду особлива  увага зверталася на  утримання спеціалізованих кабінетів, спортзалів, басейнів, харчоблоків;  якості виконання робіт у навчальних кабінетах відповідно до заяв   адміністрацій закладів та звернення батьків;   обговорювалися  шляхи вирішення деяких проблемних питань, які ще мають місце в установах.

Начальник управління освіти проінформував членів комісії про те, що з початку календарного року  освіті,  у якості додаткового фінансового ресурсу, було виділено близько 5 млн.грн., за рахунок яких   значно покращилася  робота закладів освіти, їх санітарно-гігієнічний та технічний  стан.  

Члени комісії переконалися, що основну частину роботи щодо підготовки закладів освіти до початку навчального року  завершено, дещо – на стадії завершення;   побачили придбані  за літній період обладнання і меблі;   отримали інформацію про послуги, які надано  в рамках підготовки до опалювального сезону та роботи   закладів  в осінньо-зимовий період.

У цілому ж було відзначено, що працівники закладів, господарчої групи добре попрацювали у  весняно-літній період, щоб прийняти дітей у світлі  й затишні приміщення.

Представники влади та депутатського корпусу запевнили , що й надалі будуть намагатися  підтримувати одну з найбільших галузей міста.

Освітяни висловили подяку керівництву міста, депутатському корпусу  за розуміння  проблем та реальні практичні кроки щодо  їх вирішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також

Акція «Смілива гривня»

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка 

Другий рік поспіль заклади освіти Южноукраїнської міської територіальної громади беруть участь у Все...

Шановні абітурієнти, шановні батьки!

Підготовче відділення Чорноморського національного університету імені Петра Могили

Підготовче відділення Чорноморського національного університету імені Петра Могили проводить курси п...