AA

З Днем медичного працівника!

Від імені Южноукраїнської міської ради та її  виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто стоїть на варті охорони здоров’я людини, з професійним святом – Днем медичного працівника.

Ваша професія - відповідальна, жертовна і благородна.

Ви допомагаєте з’явитися на світ, впродовж життя оберігаєте наше здоров’я, співпереживаючи і перебираючи  на себе тягарі людського болю.

Кожен з вас – це людина великої сили духу, адже скільки потрібно мати мужності та впевненості, щоб у важку хвилину подати людині надію, а часто у складних обставинах - врятувати життя.

Ваша чуйність, доброта і  небайдужість повертають людям впевненість у власні сили, віру  в  життя і людську взаємодопомогу, а найголовніше – здоров’я і щастя жити.

Нехай ваш  благородний труд, ваше служіння людям завжди супроводжують повага і шана - незмінні супутники тих, хто в обрану справу вкладає  своє вміння, знання і тепло душі!

З повагою
Міський голова                         
В. Онуфрієнко

 

 

 

Читайте також

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітають всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного т...

17 жовтня виповнюється 25 років від дня створення державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Завдяки роботі професійного колективу енергокомпанії атомні електростанції...

8 жовтня – День юриста

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю юристів   Южн...