AA

Южноукраїнські учні виводили формулу успіху разом з професіоналами

«Від чого залежить успіх у нашому житті? Чи може він бути стабільним і довгостроковим? Чи існує універсальний рецепт успіху?» – відповідь на ці та інші питання мали можливість отримати учні Южноукраїнської гімназії №1 під час заходу «Траєкторія професій», що був проведений Южноукраїнською міською філією Миколаївського ОЦЗ в міській бібліотеці для дітей.

Гості заходу – молодий, амбітний Петро Безпальчук та досвідчена, ініціативна, соціально активна Віра Миронова –  ділилися своїми рецептами успіху,  дискутували з молоддю про престижність та популярність професій, життєві цілі та пріоритети, про важливість оточення для досягнення професійних висот,  намагалися визначити компоненти, необхідні для ефективного життя.

В. Миронова, голова Миколаївського обкому профспілки працівників енергетики, розповіла учням про свій життєвий та професійний шлях, про події, які вплинули на її формування як особистості, про свої життєві принципи та пріоритети. Вона провела цікавий екскурс в історію створення міста та будівництва атомної електростанції, а також розповіла про життя робочої молоді тих часів.

Віра Андріївна впевнена, що  важливими якостями для успіху в будь-якій сфері діяльності є професіоналізм, прагнення особистого розвитку, активна соціальна позиція, уміння працювати в колективі, бути чесним і відкритим у спілкуванні, брати на себе відповідальність.

«Не можна вивести універсальну «формулу успіху», таку, що однаково працює для всіх людей, проте у кожного завжди і скрізь є можливість самореалізуватися» – вважає П. Безпальчук,  фахівець в галузі атомної енергетики з досвідом роботи на світових атомних електростанціях – «Кар’єрне зростання залежить від того, як людина ставиться до своєї професії,  адже не можна досягти успіху в тому, що не цікаво, що не приносить задоволення. Тільки захват своєю професією, відношення до роботи з ентузіазмом дозволяють покоряти професійні вершини».

У цікавій формі Петро окреслив можливості та перспективи, які відкриває атомно-енергетична галузь для висококваліфікованих фахівців атомників  як в Україні так і за її межами.

Сподіваємося, що участь в таких заходах приносить школярам  не тільки задоволення від цікавого спілкування, а й надає реальну допомогу у виборі свого професійного майбутнього. 

Читайте також

Южноукраїнським безробітним презентували вакантні посади місцевого відділення поліції

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

З метою укомплектування посад молодшого складу поліції, 42 безробітні особи, зареєстровані в Южноукр...

Відпочиваємо навчаючись!

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Для учнів молодших класів, які влітку відвідують центр дитячої юнацької творчості управління молоді,...

Яких змін Ви очікуєте від державної служби зайнятості?– ДСЗ проводить опитування. Пресреліз

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Державна служба зайнятості прагне покращувати свої послуги. З цією метою на сайті установи запровадж...

Відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення міста Южноукраїнська

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

За ініціативи Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості відбулося чер...