Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Южноукраїнські сумоїсти на чемпіонаті України з сумо серед юнаків
AA

Южноукраїнські сумоїсти на чемпіонаті України з сумо серед юнаків

З  22 по 24 вересня 2017 року у місті Рівне відбувся чемпіонат України з сумо серед юнаків, молодших юнаків та дітей (ІV ранг).

Майже п’ять сотень юних спортсменів   взяли участь у змаганнях, які проводилися в  трьох  вікових категоріях.

Комунальний заклад «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа» представляли вихованці старшого тренера - викладача Тімашкова Юрія Миколайовича, тренерів - викладачів Тімашкової Оксани Володимирівни, Хлюстіна Анатолія Руслановича. Змагання проходили в напруженій  та  безкомпромісній  боротьбі.

В особистому заліку відзначилися:

до 12 років

Шендрик Ліна                      І місце у  ваговій  категорії 36 кг 

Кірдан Данило                      І місце у  ваговій  категорії 30 кг 

Пономар Максим                  ІІ місце у  ваговій  категорії 30 кг           

Чугун Єгор                           ІІ місце у  ваговій  категорії +65 кг

Шкепаст Ніна                        ІІ місце у  ваговій  категорії 33 кг           

Шестірніна Ольга                 ІІІ місце у  ваговій  категорії 36 кг

Толстова Ангеліна               ІІІ місце у  ваговій  категорії 40 кг

до 14 років

Шкепаст Ніна                        І місце у  ваговій  категорії 33 кг 

Чебан Давід                           І місце у  ваговій  категорії 45 кг 

Болотова Діана                     І місце у  ваговій  категорії +65 кг          

Андрієвич Данило               ІІ місце у  ваговій  категорії 40 кг

Шестірніна Ольга                  ІІ місце у  ваговій  категорії 33 кг

Шендрик Ліна                      ІІІ місце у  ваговій  категорії 36 кг         

до 16 років

Гіглавий Євген                     ІІІ місце у  ваговій  категорії 85 кг         

Мільковський Владислав    ІІІ місце у  ваговій  категорії 95 кг

Достойно виступили наші спортсмени  і  в  складі  збірної  Миколаївської області. В команді дівчата до 14 років (Свіщова Єсенія, Шкепаст Ніна, Болотова Діана) посіли ІІ місце, юнаки (Бистров Аскольд, Терьошкін Яромир, Котюжинський Ростислав, Васецький Микита) - ІІІ місце. До 16 років юнаки (Гіглавий Євген, Квасневський  Данило, Максимов Семен, Шкепаст Марк) вибороли І місце.

В загальному  заліку  у збірної  команди  Миколаївської області - бронза, почесне    ІІІ місце.

В традиціях відділень дзюдо та сумо  КЗ ЮДЮСШ прерогативою завжди була й залишається фахова підготовка висококваліфікованих спортсменів, тому тренери цих відділень  не зупиняються  на  досягнутому, а мають надзвичайні  плани на майбутнє.

Бажаємо  тренерам - викладачам  відділень дзюдо та сумо КЗ ЮДЮСШ та їх вихованцям  нових перемог  та  досягнення нових вершин.


 

 

Читайте також

Зустріч з громадськими організаціями

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

06 жовтня у сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч з керівниками спортивних гр...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Оголошення

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Художня гімнастика

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Дуже насиченими на змагання для спортсменок відділення художньої гімнастики СК «Олімп» У...

Спортивне орієнтування

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В період з 24 по 26 вересня спортсмени спорткомплексу «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС прийняли учас...

Фестиваль «Extreme Energy Fest»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З 25 по 26 вересня на території нашої територіальної громади відбувся туристичний фестиваль «E...

Плавання

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

19 вересня в спортивному комплексі плавальних басейнів  «Водолій» міста Миколаєва в...