Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Юні спортсмени – гордість громади
AA

Юні спортсмени – гордість громади

У відділенні сумо  комунального закладу «Южноукраїнська дитячо-юнацька спортивна  школа» тренування для дітей та молоді відбувається п’ять разів на тиждень. Саме тут, у спортивні залі юнаки та дівчата гартують свою міць, терплячість, працелюбство. Загальна кількість юних спортсменів складає близько 100 осіб.

Сім’я тренерів, заслужених тренерів України Оксани та Юрія Тімошкових виховали не одне покоління спортсменів з дзюдо та сумо, чемпіонів, якими без перебільшення може пишатися наша Батьківщина.

У цьому році двоє вихованців різної вікової групи взяли участь у турнірах в самій Японії! У лютому – чотирнадцятирічний Єгор Чугун показав відмінний результат. А на минулому тижні з Японії повернувся 11 річний Микола Гладких. В зал його привели у семирічному віці. Він одразу показав відмінну старанність, і за результатами всеукраїнського турніру організованого японською організацією «Усмішка» у своїй віковій категорій здобув перше місце, за що тримав запрошення до участі у турнірі «Wanpoku». Протягом 5 днів хлопець мав змогу тренуватися з японськими спортсменами, пізнавати культуру та традиції іншої країни, а головне – випробувати свої сили з іншими сумоїстами у великій залі, де проходять імператорські кубки.

У кожного зі своїх вихованців тренери вкладають великі сили і сподівання, а от результат – залежить від їх цілеспрямованості. Втім, амбітності їм не позичати, кожен з них мріє про нові здобутки та перемоги і з усією відданістю ставиться до виду спорту, який обрали.

Читайте також