Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Як отримати юридичну консультацію дистанційно
AA

Як отримати юридичну консультацію дистанційно

Южноукраїнське бюро правової допомоги інформує

У зв’язку з заходами, зазначеними в постанові КМУ від 11.03.2020 № 211 система безоплатної правової допомоги вживає комплекс заходів для убезпечення клієнтів від зараження. Обмеження будуть стосуватися проведення правопросвітницьких заходів, а також роботи дистанційних і мобільних пунктів доступу до правової допомоги.

«Наші клієнти входять до групи ризику щодо можливості бути інфікованими — літні люди, люди з інвалідністю, діти. Тому з метою превентивної профілактики, а також щоб не створювати додаткових ризиків у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, ми будемо намагатися зменшити необхідність прямого контакту для отримання правової допомоги. Максимально будуть запропоновані можливості вирішити свою правову проблему дистанційно», — заявив в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Для попередження розповсюдження інфекції, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, система безоплатної правової допомоги на період дії карантину у межах України запроваджує додаткові обмежувальні заходи у своїй роботі:

  • заборону проведення масштабних правопросвітницьких заходів з очікуваною кількістю понад 200 учасників;
  • обмеження проведення правопросвітницьких заходів з очікуваною кількістю до 200 учасників з урахуванням епідемічної обстановки та умов у конкретному регіоні;
  • за потреби та можливості обмеження роботи дистанційних та мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги.

Робота дистанційних та мобільних пунктів буде організована насамперед з використанням опосередкованих форм спілкування (онлайн консультування, відеозв’язок, телефонний зв’язок тощо).

Натомість буде посилена інформаційно-просвітницька робота, зокрема інформування громадян про їхні права та механізм їх захисту через офіційний сайт та сторінки системи БПД у соціальних мережах, ЗМІ, інформаційні ресурси партнерських організацій.

Додатково планується розробити комплекс заходів на випадок погіршення епідемічної ситуації.

Просимо громадян з розумінням поставитися до превентивних заходів, запроваджених системою безоплатної правової допомоги. У разі наявності ознак респіраторного інфекційного захворювання слід уникати місць скупчення людей та звернутися до закладів охорони здоров’я.

Нагадаємо, у зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19 Кабінет Міністрів України постановою від 11.03.2020 № 211 запровадив карантин у межах всієї України з 12 березня по 3 квітня. Зокрема, передбачено закриття навчальних закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття більшої частини контрольно-пропускних пунктів тощо.

Отримати правову допомогу можна:

Зателефонувавши (05136) 5-55-08;

0 800 213 103 - дзвінки безкоштовні

написати на e-mail: yuzhnoukrainsk@legalaid.mk.ua

скористатись Skype: voznesensk_bvpd

надіслати листа: вул. Дружби Народів, 23, кім. 14, м. Южноукраїнськ, 55001, Україна

 звернутись через мережу Facebook

 скористатись довідково-інформаційною платформою https://wiki.legalaid.gov.ua/

 

Читайте також