Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Всесвітній день здоров'я відзначається щороку 7 квітня – в день створення Всесвітньої організації охорони здоров'я
AA

Всесвітній день здоров'я відзначається щороку 7 квітня – в день створення Всесвітньої організації охорони здоров'я

Мета цього свята - допомогти людям зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження, незалежно від віку та місця проживання, статку та професії.

Зусилля медиків у  цей день направлені на спілкування з населенням та пропаганду здорового способу життя, підвищення інформованості людей про захворювання та їх профілактику.

Вислів "Здорові люди – це найцінніший капітал держави" має під собою неабияке підґрунтя, адже повністю реалізувати себе, свої інтелектуальні, моральні й фізичні можливості здатна лише здорова людина.

Тож дозвольте, шановні южноукраїнці, від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету привітати вас з Всесвітнім днем здоров'я та побажати постійно  підтримувати фізичну і духовну суть у гармонії із здоров’ям  вести та  пропагувати здоровий спосіб життя!

 

З повагою
Міський голова

В.К.Пароконний

Читайте також

35 років тому у палаці культури  «Енергетик» був утворений народний ансамбль бального танцю «Натхнення»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю членів колективу з ювіл...

20 грудня виповнюється 35 років від дня створення Южноукраїнського міського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

 20 грудня виповнюється 35 років від дня створення Южноукраїнського міського відділу Управління...