Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Волонтери отримали подяки та медалі
AA

Волонтери отримали подяки та медалі

Міський голова Валерій Онуфрієнко та воєнний комендант Олег Худолій зібрали минулого тижня в кафе “Молодіжне” Палацу Культури “Енергетик” найбільш активних волонтерів міста для того, щоб подякувати їм за невтомну працю та вагомий внесок у наближення перемоги України. У своїй вітальній промові міський голова зізнався: на початку війни через повільну ходу бюрократичної машини та певні труднощі у роботі з бюджетними коштами без волонтерів було б дуже складно забезпечити територіальну оборону та Збройні сили всім необхідним. Тому він дуже вдячний всім мешканцям громади, що об’єдналися та безкорисливо стали надійним тилом для захисників нашої громади та воїнів ЗСУ.

Присутнім волонтерам, а їх було більше тридцяти, Валерій Онуфрієнко та Олег Худолій урочисто вручили подяки від попереднього воєнного коменданта Южноукраїнської МТГ Миколи Павлішена та подяки від воєнного комендатна Олега Худолія та міського голови Валерія Онуфрієнка. Повною несподіванкою для присутніх було вручення двох видів медалей за волонтерську діяльність - “З Україною в серці” за безкорисливе служіння Батьківщині та “За гідність та патріотизм”. Дехто з отримувачів нагород не зміг стримати сльози. Багато хто з присутніх казав: “Це нагорода не лише моя, а цілої команди, що кожного дня сприяє наближенню перемоги”.

 

Читайте також

25 років відділенню комплексної реабілітації дітей з інвалідністю КЗ «Терцентр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської МТГ»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

1 листопада - 25 років від дня створення відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю ко...