Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Вітаємо переможців!
AA

Вітаємо переможців!

З  сьомого по одинадцяте грудня  в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проходив  другий (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Для участі у ньому зареєструвалися 93 педагогічних працівників області, зокрема, в таких номінаціях:
«Керівник закладу освіти» (4 особи),
«Математика» (35 осіб),
«Українська мова та література» (42 особи);
«Трудове навчання» (12 осіб).

Серед учителів з номінації  «Українська мова та література» і «Математика» проводилися зональні (перші ) відбіркові тури, зокрема і в місті Южноукраїнську та місті Первомайську для наших педагогів . У зональних змаганнях з цих номінацій  перемогу  отримала учитель української мови та літератури Южноукраїнської гімназії №1 Нечай Марія В’ячеславівна, матеріали якої були направлені до МОІППО для участі у другому турі. Учасником конкурсу в номінації «Математика»  була учитель ЮЗШ №4 Жосан Ірина Миколаївна . Учитель трудового навчання ЮЗШ №2 Литвин Оксана Сергіївна була учасником другого туру конкурсу.

Три конкурсні випробування другого (обласного) туру  проходили дистанційно. Одне із завдань – вміння організовувати освітній  процес   у дистанційному форматі.

Педагоги міста в котрий раз підтвердили високий професіоналізм, розкрили свій творчий потенціал, показали вміння досягати поставленої мети. Саме завдяки їхній наполегливій  праці   сьогодні можемо з гордістю сказати про призові місця, які вони посіли на обласному рівні, а саме:

- учитель трудового навчання  Южноукарїнської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №2 Литвин Оксана Сергіївна – перше місце;

- учитель української мови та літератури Южноукраїнської гімназії №1 Нечай Марія В’ячеславівна – друге місце.

Щиро вітаємо переможців конкурсу, зичимо їм міцного здоров’я , успіхів у праці, миру,  злагоди, сімейного  достатку і всіляких гараздів у їхніх починаннях.

Дякуємо усім учасникам конкурсу за витримку і терпіння,  за майстерність та вміння, за участь у цьому непростому випробуванні, яке вперше проводилося в режимі онлайн на території Миколаєва та Миколаївської області.

Читайте також

До уваги жителів громади!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

07.02.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса...