Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Виїзна робоча нарада
AA

Виїзна робоча нарада

17.03. 2021 з метою огляду наявних вільних комунальних приміщень, в яких  можна було б облаштувати  «кризові кімнати», зокрема денного центру для постраждалих осіб від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі відбувся виїзд заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Сіроуха  та Марії Дроздової за участю директора Южноукраїнського міського центру соціальних служб Алли Дизик, представника департаменту інфраструктури та містобудування  Андрія Лопушенка та  спеціаліста КП ЖЕО.

У лютому місяці поточного року міським головою Валерієм Онуфрієнко підписано розпорядження «Про створення робочої групи з розгляду питання доцільності створення та облаштування центру соціальної підтримки» №31-р.

Упродовж місяця Юрієм Сіроухом та ініціатором розвитку соціальної мережі в місті директором міського центру соціальних служб Аллою Дизик, учасниками робочої групи проводиться значна  підготовча робота, в т.ч.  й по  залученню  інвестицій  для реалізації даного проєкту.   

Читайте також

Інформація про діяльність «Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим  від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Протягом листопада фахівці структурного підрозділу Южноукраїнського міського центру соціальних служб...

Виїзд мобільної бригади

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Незважаючи на важкий час, Южноукраїнський міський центр соціальних служб продовжує роботу в напрямку...

Відкриття денного центру

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

У Южноукраїнській міській територіальній громаді запрацював Денний центр соціально-психологічної доп...