Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відповіді на запитання мешканців, на які в ефірі «Твій Всесвіт» 29 червня не вистачило ліміту часу
AA

Відповіді на запитання мешканців, на які в ефірі «Твій Всесвіт» 29 червня не вистачило ліміту часу

Запитання і відповіді.

1. Мешканець. Чи можливо обмежити роботу церкви в зв’язку з COVID-19?

М. голова. Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Южноукраїнська від 23.06.2020 №15 з 22 червня 2020 заборонено проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, в тому числі у відповідних закладах.

2. Мешканець. Чи будуть запрошувати волонтерів з інших міст України для стерилізації тварин в цьому році?

М. голова. КП СКГ планує звернутися до волонтерної групи «Чотири лапи» з проханням надання ними безкоштовних послуг з стерилізації та кастрації безпритульних тварин в місті Южноукраїнську у разі виділення коштів депутатами міської ради на забезпечення проживання та харчування волонтерів у місті. Враховуючи велику завантаженість волонтерів ймовірна можливість їх приїзду лише в наступному році. Запрошуються для цієї роботи місцеві волонтери.

 

 

Читайте також