AA

Відділ взаємодії з правоохоронними органами УНС ВПО інформує

13 вересня 2019 старші інспектори відділу взаємодії з правоохоронними органами управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради провели профілактичний рейд, в ході якого спілкувались з мешканцями міста про наявні проблемні питання щодо правопорядку в місті, інформували про надання допомоги з боку дільничних офіцерів поліції у випадках насилля в родині, розмістили інформацію про дільничних офіцерів поліції, які обслуговують мікрорайони міста, повідомляли громадян про  місце розташування громадського пункту охорони правопорядку, графік прийому та контактні телефони, за якими потрібно звертатись в разі необхідності та повідомити будь-яку інформацію або отримати консультацію.

Під час рейду від мешканців 3 мікрорайону надійшла скарга на водіїв авто- мототранспорту, які у нічний час на великій швидкості їздять по вулиці Дружби народів, порушуючи при цьому ПДР та тишу. Крім того, від мешканців будинку №1 по б-ру Цвіточному та №10 по пр-ту Соборності надійшли скарги на магазини «Авоська» та «Добрий кошик», які у нічний час реалізують алкогольні напої, внаслідок чого біля магазинів невідомі особи вживають алкогольні напої, порушують тишу у нічний час та справляють природні потреби поряд із житловими будинками.

З метою проведення перевірки інформацію направлено до  Южноукраїнського відділення поліції.

Звертаємо увагу мешканців ІІІ мікрорайону!  За інформацією Южноукраїнського відділення поліції Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області за ІІІ мікрорайоном міста закріплено дільничного офіцера поліції лейтенанта поліції Сороку Констянтина Романовича. Контактний телефон – 097-945-64-78 та (05136) 4-58-72.

Повідомляємо, що кожний другий та четвертий понеділок місяця з 13.00 до 16.00 начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Васильковська Юлія Володимирівна, проводить особистий прийом громадян.

Також,  за номером телефону 5-65-28, Ви можете повідомити будь-яку відому Вам інформацію щодо вчинення насилля в родині, в тому числі відносно неповнолітніх осіб, незаконного функціонування гральних закладів в місті Южноукраїнську, про будь-які інші факти порушення громадського порядку тощо.

 

 

Читайте також

 ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

  6 жовтня 2021 року в період з 14:00 до 15:00 в місті буде проведено щомісячну планову п...

Навчання посадових осіб підприємств, установ та організацій міста з питань цивільного захисту

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

19.08.2021 року спеціалістами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіял...

До уваги мешканців міста!

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

  1 вересня 2021 року в період з 14:00 до 15:00 в місті буде проведено щомісячну планову...

Керівникам установ, організацій, підприємств та СПД міської територіальної громади

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

На виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету міністрів України від 26.07...