Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбувся круглий стіл на тему розвитку туризму в Южноукраїнській міській територіальній громаді
AA

Відбувся круглий стіл на тему розвитку туризму в Южноукраїнській міській територіальній громаді

18 січня у міськвиконкомі за ініціативи заступника міського голови Марії Дроздової відбувся круглий стіл на тему розвитку туризму в Южноукраїнській міській територіальній громаді. У його роботі взяли участь заступники міського голови Олексій Майборода та Юрій Сіроух, старости округів Олександр Черней та Ігор Латій, працівники виконкому, депутати міськради. На круглий стіл були запрошені люди, що діють у сфері туризму та громадської діяльності, серед них Богдан Грицевич, Роман Яворський та інші.

Як зауважила Марія Дроздова, на території нашої громади є багато локацій, які можуть зацікавити мешканців інших міст та країн, тож необхідність розвитку туристичної інфраструктури очевидна. З урахуванням того, що до нас приєднані села, акцент планується зробити на зелений туризм. Найближчого часу буде створена постійно діюча робоча група з питань розвитку туристичної галузі, яка перш за все має промоніторити інтересні та незвичайні місця, ферми, сироварні, історичні та культурні локації. В подальшому діяльність групи буде зосереджена на залученні грантів, вивченні інвестиційних пропозицій, розробці туристичних маршрутів, організації фестивалів, заходів тощо.

Запрошуємо долучитися до робочої групи всіх, хто зацікавлений в розвитку зазначеної галузи.

Телефон для співпраці: 096 401 9388.

 

Читайте також

Поезія Кобзаря актуальна в будь-який час, проте зараз, коли Росія напала на Україну, Шевченка цитують буквально всі

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Поезія Кобзаря актуальна в будь-який час, проте зараз, коли Росія напала на Україну та...

В День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  В День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у приміщенні Костянтині...