Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулося засідання балансової комісії
AA

Відбулося засідання балансової комісії

30 та 31 березня у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Олексія Майбороди відбулося засідання балансової комісії з розгляду проєктів планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності.

У ході засідання проводилось оцінювання роботи: КП «Бюро технічної інвентаризації міста Южноукраїнськ», КП «Критий ринок м. Южноукраїнськ», ККП «Кобзар», НКП «Южноукраїнський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня», КП «Грааль», КП «Служба комунального господарства», КП «Житлово-експлуатаційне об’єднання», КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство».

Членами комісії було внесені зауваження та пропозиції до тих підприємств, робота яких викликала багато питань.

Зокрема, перед керівниками КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня», КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» та КП «Критий ринок м. Южноукраїнськ»  поставлено завдання щодо виявлення чинників, що зумовлюють зниження ефективності господарювання. Члени комісії зауважили, що підприємства та їх колективи повинні працювати над збільшенням своїх прибутків.

Загалом, за результатами розгляду квартальних звітів комісія визнала роботу більшості підприємств задовільною, деяких - доброю.

 

Читайте також

Відбулось засідання комісії з розгляду проєктів планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності, внесення до них зауважень і пропозицій, здійснення контролю за їх виконанням

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...

До уваги підприємців!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...

Повідомлення

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Відповідно  до Закону України «Про  засади державної регуляторної політики у сфері г...

Шановні жителі міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

           У зв’язку з аварійно-ремонтними р...