Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулося відкриття персональної виставки картин-барельєфів Олександра Осадчука «Відлуння Бугогарда»
AA

Відбулося відкриття персональної виставки картин-барельєфів Олександра Осадчука «Відлуння Бугогарда»

У  виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею 10 березня відбулося відкриття персональної виставки картин-барельєфів Олександра Осадчука «Відлуння Бугогарда», присвяченої Дню народження Тараса Шевченка.  Барельєф або плоскорізьба – це така форма сучасного візуального мистецтва, один із різновидів художнього рельєфу, скульптурна композиція.

Олександр Осадчук – художник з широким діапазоном творчості. Він володіє досконало живописом, різьбой по дереву, скульптурою, працює в змішаній техніці, створює творчі інсталяції. На даний момент Олександр працює викладачем у комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості», його учні беруть участь у різних дитячих мистецьких конкурсах.

Характерною особливістю робіт митця є виняткова глибина, досконала реальність зображення, що несе добро, світло, спокій, любов. Його твори – це погляд у майбутнє, сповнені філософського змісту, виконані в неповторному українському стилі. Це – мистецтво, що примушує людину думати.

Відкриття виставки пройшло у теплій дружній атмосфері, художника привітали поціновувачі його таланту: колеги, представники Южноукраїнської міської організації ветеранів війнипраці та Збройних Сил, громадської організації «Бугогардова Січ Українського козацтва, ЗМІ. Гарні пісні на слова Т. Шевченка та вірші художнику і присутнім подарували представники козацької організації та учнівська молодь. Під час заходу звучала ніжна та лірична музика на піаніно, у виконанні талановитої піаністки Олександри Ширяєвої.

Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку Олександра Осадчука, яка триватиме з 10 березня по 16 березня.

 

 

Читайте також

У Южноукраїнському міському історичному музеї відкрито виставку сакрального мистецтва «Духовні скарбниці України», присвяченої Дню хрещення Київської Русі-України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

До експозиції ввійшли старовинні ікони різних століть, передані для музею настоятелем Храму усіх Свя...

До Дня пам'яті героїв Крут

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  У Южноукраїнському міському історичному музеї відбулася тематична виставка «Крути-на...

У Южноукраїнському міському історичному музею працює тимчасова експозиція «Історія крізь обличчя»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музею з 24-28 січня працює тимчасова експозиція «...

До Дня Соборності України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано художню виставку «Об’єднаймо...