Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулося відкриття експозиції «Афганістан – мій вічний біль, моя пекуча пам'ять»
AA

Відбулося відкриття експозиції «Афганістан – мій вічний біль, моя пекуча пам'ять»

14 лютого   у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулося відкриття експозиції «Афганістан – мій вічний біль, моя пекуча пам'ять», яка присвячена Дню вшанува́ння уча́сників бойови́х дій на території інших держав.

На захід завітали представники Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів),  учні загальноосвітніх шкіл міста  та усі охочі.

Зі словами привітання до воїнів-інтернаціоналістів звернувся голова міської спілки ветеранів Афганістану Володимир Венгер.

Афганська війна — одна з найдраматичніших сторінок нашої сучасної історії, написана кров'ю солдат, слізьми матерів. Минули десятиліття, біль притупився, але спогади залишаться назавжди.  Своїми спогадами поділився  безпосередній учасник  бойових дій Микола Кондратенков, який поділився з присутніми спогадами про Афганістан. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих солдат, які не повернулися з Афганської війни. Усі охочі мали нагоду познайомитися з експозицією в якій представлено ряд фотографій, документи, нагороди, особисті речі військових, елементи одягу та озброєння часів афганського конфлікту 1979-1989 років.

Афганських подій ніколи і нікому не викреслити з календаря. І скільки б ми не повертались до тих подій, встановлюючи нові і нові факти, змінюючи цифри, все переоцінюючи, істина залишається одна – незмінно житиме пам'ять про Афганістан. Сьогодні афганці, як були, так і залишилися спадкоємцями  бойової слави і є носіями непідкупного, справжнього патріотизму.

 

За довідками з приводу організації екскурсій звертайтеся за адресою: 
м. Южноукраїнськ 
вул. Набережна Енергетиків, 12-а 
тел. для довідок: (05136) 2-12-71

Читайте також

Обласна акція "Ми вистоїмо!"

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

13 червня 2024 року Южноукраїнська міська територіальна громада приєдналася до обласної акції «...

Ансамбль скрипалів Южноукраїнської мистецької школи нагороджений дипломом  ІІІ премії П'ятого всеукраїнського конкурсу юних скрипалів та віолончелістів імені Вадима Червова

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Ансамбль скрипалів Южноукраїнської мистецької школи нагороджений дипломом  ІІІ премії П'ято...