Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради
AA

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради

У середу, 13 грудня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Пароконного В.К. У роботі взяли участь 11 членів виконавчого комітету Южноукраїнської  міської ради із 14 осіб загального складу, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.

До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 1 питання «Про схвалення проекту бюджету міста Южноукраїнська на 2018 рік та прогнозу міського бюджету на 2019 – 2020 роки». Членами виконавчого комітету було розглянуто та прийнято даний проект рішення.

Далі, Пароконний В.К. звернувся до членів виконавчого комітету з інформаційним листом-повідомленням щодо економічної обґрунтованості тарифу на житлово-комунальні послуги, який одноголосно було підтримано членами виконавчого комітету. Даний лист-повідомлення буде також розглянуто депутатами на сесії Южноукраїнської міської ради, яка відбудеться 14 грудня 2017 року.

Читайте також