AA

Відбулося планове засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради

29 квітня 2020 року відбулося планове засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Пароконного В.К.

У роботі взяли участь 11 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із

14 осіб загального складу,  а саме: начальники департаментів, управлінь, служб та відділів міської ради, засоби масової інформації, представники ВП ЮУ АЕС.

До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 34 основних та 1 додаткове питання.

В ході засідання та обговорення членами виконавчого комітету було знято два питання на доопрацювання, решта питань було прийнято..

 Основними, серед прийнятих, були такі питання:      

- Про організацію і проведення  оздоровлення  дошкільників в літній період 2020 року.

- Про присвоєння назв об’єктам монументального мистецтва в місті Южноукраїнську.

- Про уповноваження посадової особи на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

- Про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради протягом 2019 року.

- Про хід виконання міської комплексної Програми «Турбота» на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням Южноукраїнської міської ради  від 14.12.2017 № 926,  за 2019 рік.

- Про хід виконання міської комплексної Програми «Охорона здоров’я в місті Южноукраїнську» на 2017-2022 роки, затвердженої рішенням Южноукраїнської міської ради від 13.07.2017 № 771,  за 2019 рік.

- Про затвердження Порядку організації привітання дітей з сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій з числа учасників антитерористичної операції з днем народження.

- Про затвердження Порядку забезпечення житлом сімей учасників бойових дій, які приймали безпосередню участь в антитерористичній  операції, перебувають на квартирному обліку та потребують поліпшення житлових умов у новій редакції.

-  Про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради з нагоди 30-річчя від початку роботи Южноукраїнського міського військового комісаріату.

Також на засіданні були прийняті рішення , які стосуються соціального захисту населення ,  прав, свобод та законних інтересів дітей.

 

 

Читайте також