Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулися заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
AA

Відбулися заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, який був офіційно введений Президентом України в 2006 році. Цей день для вшанування ліквідаторів обрано не випадково. Саме 14 грудня 1986 року Державний комітет прийняв в експлуатацію комплекс захисних споруд, так званий саркофаг, на Чорнобильській атомній електростанції.

11 грудня в церквах та храмах міста Южноураїнськ відбувся заздравний молебень з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На молебні в храмі Христа Спасителя були присутні голова Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України” Валерій Онуфрієнко, заступник начальника управління – начальник відділу персоніфікованого обліку Лариса Заболотна, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та інші громадяни міста.

14 грудня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятного знака „Чорнобильська мадонна”. З промовами виступили голова Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України” Валерій Онуфрієнко, голова міської організації ветеранів війни, праці та Зброєних Сил В’ячеслав Громенко.

На заході були присутні перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галина Мустяца, секретар міської ради Людмила Дзюбенко, тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління соціального захисту населення,  охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради Олена Філонова, члени Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України”, ліквідатори аварії на ЧАЕС,  представники  управлінь, організацій, підприємств міста та ЗМІ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також

Убережіть себе та своїх близьких!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище...