Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня захисника України
AA

Відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня захисника України

 

 

13 жовтня в малому залі палацу культури «Енергетик» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня захисника України. У цей урочистий день до сильної половини людства – чоловіків, зі словами вітання звернувся міський голова Віктор Параконний.

 

Військовий комісар Южноукраїнського міського військового комісаріату підполковник Олександр Стоянов звітував про стан справ у Збройних Силах України.

Від  імені воїнів – учасників антитерористичної операції на сході України звернувся  командир військової частини 3044  Олег Худолій, який висловив подяку всім, хто підтримував та допомагав військовослужбовцям.

Від імені трудового колективу та генерального директора ВП «Южно-Українська атомна електростанція», з привітаннями звернувся начальник відділу соціального розвитку Валерій Кичак.

Хвилиною мовчання пом’янули тих, хто віддав своє  життя під час антитерористичній операції на сході України – сержанта Горобця Сергія Валерійовича, старшого солдата Буйновського Ігоря Анатолійовича та солдата Гончарука Миколу Павловича. Вони завжди житимуть у наших серцях, у нашій пам'яті.  

 

Свій талант присутнім подарували вихованці народного художнього колективу вокального ансамблю «Адажіо», керівник Людмила Янкул та родини Йосипа Крафта (5 дітей та їх батько).

Завершилися урочистості покладанням квітів до експозиції воїнам антитерористичної операції Южноукраїнського міського історичного музею.

 

 

 

Читайте також

Відбулося нагородження Подяками та подарунками Южноукраїнського міського голови та військового коменданта міста Южноукраїнська

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  28 червня у сесійній залі відбулося нагородження Подяками та цінними подарунками Южноук...

Стежками мистецтва

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Заклади культури Южноукраїнської міської територіальної громади продовжують проводити пізн...

Пізнавальна екскурсія містом

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Южноукраїнський міський історичний музей  провів пізнавальну екскурсію містом для діт...

Флешмоб до Дня вишиванки

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

    Відвідувачі Панкратівського сільського клубу влаштували патріотичний флешмоб...