Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України
AA

Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України

14 жовтня з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня Українського козацтва, у свято  Покрови Пресвятої Богородиці, відбулося ряд заходів.

Свято розпочалось із ходи під Прапором України. Колону очолили учасники бойових дій антитерористичної операції, міські козацькі формування, мешканці міста.

Продовжились заходи на Музейній площі міста урочистостями. Зі словами привітання до присутніх звернулися: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кольчак Олександр Миколайович, військовий комісар Южноукраїнського міського військового комісаріату Нечай Вадим Миколайович, голова Южноукраїнської міської громадської організації «Воїни та ветерани АТО» Стоянов Олександр Олександрович, отаман Бугогардівського кошу Левченко Леонід Федорович.

Почесними грамотами та Подяками Южноукраїнського міського голови з нагоди святкування Дня захисника України відзначено учасників антитерористичної операції, військовослужбовців та козаків міста.

Свою творчість присутнім подарував народний хор української пісні «Любисток» та вокальний колектив Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля.
Продовжилось святкування на площі палацу культури «Енергетик» концертом за участю оркестру Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та вокального колективу «Южний патруль».


 

Читайте також

Конкурс есе для молоді

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» у рамках &laqu...

В управлінні молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради відбулися урочистості до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  В управлінні молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради відбулися урочисто...

Южноукраїнська міська бібліотека. Книжкова виставка «Пішли в похід – ввійшли в легенди» до Дня партизанської слави в Україні

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З нагоди вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни в читальному за...

«Готуй шкарпетки влітку»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Під таким гаслом члени любительського об’єднання «Патріот» Костянтинівського селищ...