Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулися чергові ігри Чемпіонат Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд
AA

Відбулися чергові ігри Чемпіонат Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

В спорткомплексі «Олімп» 24,25 грудня 2016 року відбулися чергові ігри Чемпіонат Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд.

 

                                                                            Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Автолокомотив  Южноукраїнськ

7

6

1

0

37-10

19

2

ДПЕС  Южноукраїнськ

8

6

1

1

33-18

19

3

Тепловик  Южноукраїнськ

6

5

0

1

23-12

15

4

ГрОМ  Веселиново

6

4

1

1

26-12

13

5

Все для даху  Первомайськ

6

4

0

2

34-18

12

6

Ятрань - 80 Умань

10

4

0

6

54-46

12

7

Ю - 40  Южноукраїнськ

9

3

2

4

33-36

11

8

Олександрівка  Олександрівка

7

3

1

3

21-35

10

9

Меліоратор  Доманівка

6

2

2

2

33-29

8

10

Бірзула  Одеська обл.

7

2

1

4

19-32

7

11

Рятівник  Южноукраїнськ

6

1

1

4

15-22

4

12

 Єланець Єланець

8

0

2

6

23-44

2

13

Куйбишево  Н. Марьївка

6

0

0

6

15-52

0

 «Ю - 40» - «Меліоратор» - 5:5; «Меліоратор» - «Все для даху» - 5:8; «Все для даху» - «Тепловик» - 1:2; «Ю - 40» - «Олександрівка» - 3:3; ДПЕС - «Бірзула» - 3:0; «Бірзула» - «Ятрань-80» - 0:9; «Ятрань-80» - «ГрОМ» - 0:3; «ГрОМ» - «Єланець» - 2:2; «Єланець» - «Автолокомотив» - 2:11

Бомбардири:  Казанюк О. ("Ятрань-80") - 20, Панчук ("Меліоратор") - 16,  Цурка ("ГрОМ") - 10, Воєнний ("Єланець") – 10

 

                                                                            Перша  ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Трикрати Вознесенський р-н

6

6

0

0

39-13

18

2

Олімп  Южноукраїнськ

8

6

0

2

32-20

18

3

ЕРП- ветеран Южноукраїнськ

6

5

0

1

23-8

15

4

Арбузинка  Арбузинка

6

4

1

1

23-14

13

5

Тинь  Южноукраїнськ

5

4

0

1

34-10

12

6

ДЮСШ Доманівка

6

3

1

2

22-19

10

7

Воєводське  Воєводське

8

3

0

5

32-30

9

8

Прибужжя Прибужжя

8

3

0

5

31-37

9

9

Іванівка Доманівський р-н

6

2

1

3

22-23

7

10

Оболонь Подільський р-н

7

2

1

4

15-30

7

11

ЦТАВ  Южноукраїнськ

7

2

1

4

10-18

7

12

Садове Арбузинський р-н

6

0

1

5

15-47

1

13

ТВТ Южноукраїнськ

7

0

0

7

13-42

0

14

Мікс  Вознесенськ

0

0

0

0

0-0

0

ДЮСШ - «Арбузинка»  - 3:3; «Олімп» - «Іванівка» - 4:2; «Іванівка» - ЦТАВ - 2:2;

ТВТ - ДЮСШ – 1:6; «Прибужжя» - «Олімп» - 5:6; «Оболонь» - «Прибужжя» - 1:6;

ТВТ - «Оболонь» - 4:5; ЦТАВ - «Воєводське» - 3:1; «Воєводське» - «Садове» - 8:2;

 «Садове» - «Трикрати» - 3:11; «Трикрати» - ЕРП-ветеран - 2:1

Бомбардири:  Курбатов Є. ("Арбузинка") - 10, Осичанський ("Прибужжя") - 10, Шевченко ("Трикрати") – 10

 

Наступний тур  31 грудня

Читайте також

Зустріч з громадськими організаціями

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

06 жовтня у сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч з керівниками спортивних гр...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Оголошення

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Художня гімнастика

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Дуже насиченими на змагання для спортсменок відділення художньої гімнастики СК «Олімп» У...

Спортивне орієнтування

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В період з 24 по 26 вересня спортсмени спорткомплексу «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС прийняли учас...

Фестиваль «Extreme Energy Fest»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З 25 по 26 вересня на території нашої територіальної громади відбувся туристичний фестиваль «E...

Плавання

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

19 вересня в спортивному комплексі плавальних басейнів  «Водолій» міста Миколаєва в...