Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулися чергові ігри  Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд
AA

Відбулися чергові ігри  Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

 

В спорткомплексі «Олімп» 19 листопада 2016 року відбулися чергові ігри Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2016-2017 років.

 

 

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

ДПЕС  Южноукраїнськ

2

2

0

0

14-1

6

2

Автолокомотив  Южноукраїнськ

2

2

0

0

10-4

6

3

Тепловик  Южноукраїнськ

1

1

0

0

3-2

3

4

ГрОМ  Веселиново

2

1

0

1

7-8

3

5

Александрівка  Александрівка

2

1

0

1

3-9

3

6

Ятрань - 80 Умань

2

0

0

2

6-8

0

7

Рятівник  Южноукраїнськ

2

0

0

2

2-8

0

8

Ю - 40  Южноукраїнськ

1

0

0

1

1-6

0

9

Все для даху  Первомайськ

0

0

0

0

0-0

0

10

Бірзула  Одеська обл.

0

0

0

0

0-0

0

11

Куйбишево  Н. Марьївка

0

0

0

0

0-0

0

12

Меліоратор  Доманівка

0

0

0

0

0-0

    0

13

Вікторія Еланець

 

 

 

 

 

 

 

                 «Ю - 40» - «ГрОМ» - 1:6 (Нікітін; Бардадим-2, Цурка-4); «ГрОМ» - ДПЕС - 1:7 (Харламов; Кібіш, Овчар-2, Сімчук, Єрьоменко-2, Алексєєнко); «Тепловик» - «Рятівник» - 3:2 (Кокол-2, Смук; Шарата, Тамразян)

                  Бомбардири:  Марченко ("Автолокомотив") - 4, Цурка ("ГрОМ") - 4, Моспом ("Ятрань-80") - 3, Симчук (ДПЕС) - 3, Казанюк О. ("Ятрань-80") - 2,  Удова ("Автолокомотив") - 2,  Бельдиян ("Автолокомотив") - 2, Ковальський (ДПЕС) -2, Бардадым ("ГрОМ") - 2, Лісовський (ДПЕС) - 2, Овчар (ДПЕС) - 2, Кокол ("Тепловик") - 2, 

Перша  ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Арбузинка  Арбузинка

3

3

0

0

10-4

9

2

Тинь  Южноукраїнськ

1

1

0

0

6-1

3

3

ЕРП- ветеран Южноукраїнськ

1

1

0

0

3-1

3

4

Олімп  Южноукраїнськ

3

1

0

2

5-8

3

5

ЦТАВ  Южноукраїнськ

2

0

0

2

2-5

0

6

Воєводське  Воєводське

2

0

0

2

2-9

0

7

Прибужжя Прибужжя

0

0

0

0

0-0

0

8

Іванівка Доманівський р-н

0

0

0

0

0-0

0

9

Мікс  Вознесенськ

0

0

0

0

0-0

0

10

ДЮСШ Доманівка

0

0

0

0

0-0

0

11

Оболонь Подільський р-н

0

0

0

0

0-0

0

12

Садове Арбузинський р-н

0

0

0

0

0-0

0

13

ТВТ Южноукраїнськ

0

0

0

0

0-0

0

                 ЕРП - ветеран - «Олімп»  - 3:1 (Фалей-2, Смоляр; Міронов М); ЦТАВ  - «Арбузинка» - 1:3 (Повознюк; Лупан, Курбатов, Кісільов Вад.); «Арбузинка» - «Олімп»  - 4:2 (Лупан, Курбатов Є., Дихтяр, КісільовВад.; Лянко Р., Лавринчук)

            Бомбардири: Лупан ("Арбузинка") - 3, Курабатов Е. ("Арбузинка") - 3, Нікітін ("Тинь") -2, Сергієнко І. - ("Тинь") - 2, Мелега ("Тинь") - 2, Дехтярь ("Арбузинка") – 2, Фалей ("Олімп") - 2

Наступний тур  26 листопада

8.50   «Тинь» - «Прибужжя»

9.40   «Александрівка» - «ГрОМ»

10.30   «Прибужжя» - ТВТ

11.20   «ГрОМ» - «Бірзула»

12.10   «Іванівка» - «Оболонь»

13.00   «Бірзула» - «Меліоратор»

13.50   «Оболонь» - «Іванівка»

14.40   «Меліоратор» - «Ятрань - 80»

15.30    «Іванівка» - ДЮСШ

16.20   «Ятрань - 80» - «Куйбишево»

17.10    «Вікторія» -  «Тепловик»

18.00    «Куйбишево» - «Ю - 40»

18.50   «Рятівник» - «Вікторія»

 

Діскваліфіковані футболісти в змаганнях з футзалу

Фамиіія,Ім'я

Команда

Дата винесення

Кількість ігор

Залишилось

пропустити

Мандрик Андрій

Олімп

19.11Чер.К

1 гра

(19.11)

Виборний Віталій

ГрОМ

19.11 – Чер.К, непристойна

 поведінка, нецензарни висловлювання в адресу арбітра

3 матча

 

3 матча

 

Читайте також

Зустріч з громадськими організаціями

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

06 жовтня у сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч з керівниками спортивних гр...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Оголошення

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Художня гімнастика

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Дуже насиченими на змагання для спортсменок відділення художньої гімнастики СК «Олімп» У...

Спортивне орієнтування

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В період з 24 по 26 вересня спортсмени спорткомплексу «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС прийняли учас...

Фестиваль «Extreme Energy Fest»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З 25 по 26 вересня на території нашої територіальної громади відбувся туристичний фестиваль «E...

Плавання

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

19 вересня в спортивному комплексі плавальних басейнів  «Водолій» міста Миколаєва в...