Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд
AA

Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

 

23, 24, 25 грудня 2017 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

 

 

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Все для даху  Первомайськ

10

9

0

1

60-33

27

2

Автолокомотив  Южноукраїнськ

6

5

0

1

27-12

15

3

Доманівка  Доманівка

6

3

0

3

28-22

9

4

ДПЕС  Южноукраїнськ

7

3

0

4

27-23

9

5

Олександрівка  Олександрівка

6

3

0

3

24-24

9

6

Ю - 35  Южноукраїнськ

7

3

0

4

26-31

9

7

ПАТ Миколаївгаз Вознесенськ

8

3

0

5

29-46

9

8

ГрОМ  Веселиново

6

2

0

4

22-31

6

9

Рятівник  Южноукраїнськ

6

0

0

6

17-38

0

 

ДПЕС - «Рятівник» - 10:5 (Алекєєнко, Овчар-4, варяниця, Гаркавенко-2, Єременко, Лупан – Ляшок-2, Бобок А.-3); «ГрОМ» - «Ю-35» - 2:5 (Ліхов, Чаленко – Грошкін, Новицький, Ігнатьєв-2, Курбатов Є.); «Рятівник» - ГрОМ» - 4:9 (Шарата С., Долинський , Барановський, Бобок – Лобанов, Білас, Бардадим А, Бардадим Д.-3, Баєв-2, Чаленко-2); «Доманівка» - ДПЕС - 3:1 (Панчук-2, Латій Є. –Червоний); «Ю-35» - «Доманівка» - 3:2 (Грошкін, Спотар В., Ігнатьєв – Шестов, Панчук);

«Все для даху» - «Автолокомотив» - 4:2 (2:1)

ККСС «Олімп» 200 вболівальників

Арбітри: Бойко Ю., Петрановський М.

«Все для даху»: Резнічек, Зайко, Багнюк, Доценко, Федорченко, Климко, Гусаров, Щербина. Президент: Фільварковий П.

«Автолокомотив»: Максимчук, Халаїм, Христенко, Андрєєв, Удова, Гречаний, Спотар Є., Балашов, Кузьо, Кокол, Коваль. Президент: Форостяний П., тренер Спотар І.

Голи: Резнічек (8), Федорченко (20, 40), Климко (23) – Кокол (20), Спотар Є. (30)

Попередження: Багнюк (37) – Балашов (20)

В цьому матчі зійшлися лідери Чемпіонату Миколаївської області, які до гри не втрачали очок. Гра зібрала велику кількість вболівальників, які очікували бойову гру за шість очок. «Автолокомотив» гарно використовував у іграх стандарти, це була їх «коронка» і первомайці приділили увагу при захисті своїх воріт. Сама ж гра йшла на зустрічному напрямку, з гострими моментами. Кінцівку матчу без помилок провела команда «Все для даху», яка і здобула перемогу.

«Рятівник» - «Все для даху» - 1:7 (Долинський – Климко-3, Щербина-4); «Миколаївгаз» - «Автолокомотив» - 3:7 (Мунтян, Карпов В.-2 – Халаїм-2, Андрєєв-2, Удова, Спотар Є.-2); ДПЕС - «Миколаївгаз» - 2:3 (Кісільов Вад., Червоний – Мунтян, Шевченко Д.-2); «Все для даху» - «Олександрівка» - 3:2 (Багнюк, Климко-2 – Александров, Гагулін);

«Олександрівка» - «Все для даху» - 6:3 (2:1)

ККСС «Олімп» 100 вболівальників

Арбітри: Бойко Ю., Петрановський М.

«Олександрівка»: Паскевич, Солоненко, Запорожан, Соломонов, Александров, Гагулін, Ізбаш, Рябченко С. Президент: Бензар М.

 

«Все для даху»: Резнічек, Зайко, Багнюк, Доценко, Федорченко, Климко, Гусаров, Щербина. Президент: Фільварковий П.

Голи: Александров (7, 28, 40), Гагулін (20), Запорожан (23), Соломонов (33) – Федорченко (6), Щербина (31, 35)

Попередження: Александров (20), Соломонов (31) – Климко (29)

В цьому матчі не вистачило сил команді з міста Первомайська, яка провела на протязі двох днів  чотири гри. Боротьба за призові міста загострюється.

«Рятівник» - «Ю-35» - 1:2 (Бобок – Спотар І., Спотар В.)

Бомбардири: Зайко ("Все для даху") - 14, Клімко ("Все для даху") - 14, Панчук ("Доманівка") - 13, Щербина ("Все для даху") - 12                                                      

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Таборівка Вознесенський р-н

8

7

0

1

38-25

21

2

ТВТ Южноукраїнськ

8

6

1

1

35-17

19

3

Арсенал Вознесенськ

8

5

0

3

41-35

15

4

Олімп  Южноукраїнськ

8

4

0

4

32-30

12

5

ДЮСШ Доманівка

8

3

1

4

29-27

10

6

ДЮСШ-Аграрник Веселиново

8

3

1

4

25-26

10

7

КБК-1 Прибужжя

6

3

1

2

21-29

10

8

Трикрати Вознесенський р-н

8

2

2

4

32-33

8

9

Куйбишево  Н. Мар'ївка

8

2

0

6

25-33

6

10

СПрАТ- Україна  Доманівській р-н

6

0

0

6

15-38

0

 

«Арсенал» - «Олімп» - 2:8 (Зайцев-2 – Курбаток К.-2, Міронов М., Костюк, Абрамович-3. Ярошенко); «Олімп» - «Арсенал» - 2:4 (Костюк, Лавринчук – Тихонов-2, Зайцев, Дроздов Р.); «Таборівка» «Олімп» - 9:4 (Сандул-4, ковальський, Народовий Віт.-2, Боборик-2 – Курбатов К., Міронов М., Цисарук, Лавринчук); «Таборівка» - ДЮСШ-Аграрник  - 5:3 (Сандул-3, Народовий Віт., Бобрик –Ткаченко, Ковтун Д.-2); ТВТ - ДЮСШ-Аграрник  - 1:4 (Байталенко – Ковтун Д.-2, Ляхов, Ковтун І.)

ДЮСШ Доманівка - «Куйбишево» - 2:4 (Сільчук-2 – Хомченко-2, Синкевич В.-2); «Куйбишево» -ДЮСШ Доманівка - 6:1 (Овчаренко-2, Хомченко, Чеканов, Запад, Николаєнко – Шестов, Шинкаренко, Гук С., Каплич); «Трикрати» - «Олімп» - 3:4 (Тарасенко -2, Ковальчук – Курбатов К., Лапин, Абрамович, Ярошенко); ТВТ - «Трикрати» - 11:0 (Смук, Павлов-4, Шевченко В.-6)

Бомбардири:  Шевченко В. (ТВТ) - 17, Сандул ("Таборівка") - 14,  Панчул ("Арсенал") - 10,

 

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Тинь  Южноукраїнськ

7

7

0

0

62-14

21

2

Легіон Южноукраїнськ

8

6

1

1

42-14

19

3

Арбузинка Арбузинка

8

5

0

3

30-23

15

4

Мікс  Вознесенськ

8

4

1

3

39-30

13

5

Воєводське  Воєводське

6

4

0

2

27-21

12

6

Рятівник-2 Братське

6

4

0

2

19-20

12

7

Семенівка Арбузинський р-н

6

3

0

3

27-18

9

8

ЕРП Южноукраїнськ

5

3

0

2

11-12

9

9

КБК-2 Прибужжя

9

3

0

6

26-41

9

10

Богданівка Богданівка

9

2

0

7

20-61

6

11

Садове Арбузинський р-н

6

0

0

6

6-27

0

12

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

6

0

0

6

16-44

0

 

 «Садове» - «Богданівка» - 0:3 (команда  «Садове» на гру не явилась); КБК-2 - «Садове» - 3:0 (команда  «Садове» на гру не явилась); «Легіон» - КБК-2 - 9:0 (Протасов-3, Дяченко, Мацкуляк-2, Гук В.-3); «Богданівка» - КБК-2 - 2:8 (Янович, Кравчук О. – Ширяєв-3, Івашко, Нестер, Коноваленко-2, Шляхов); «Воєводське» - «Легіон» - 1:4 (Синявський Ю. – Турумуру, Заворотній, Гук В.-2); «Тинь» -«Воєводське» - 9:4 (грушанський-3, Міронов О.-2, Ярохович, Кривицький-2 – Телятник-2, Любченко, Даревський, Малаш в/в); «Тинь» - ЕРП - 5:0 (Міронов О., Літвінов, Кривицький-3); «Легіон» - ЕРП – 3:1 (Протасов, Мацкуляк, Гук В. – Чита); «Мікс» - «Арбузинка» - 4:6 (Чередниченко, Кіфа-3 –Васильєв, Мицик-3, Висоцький, Волошин); «Арбузинка» - «Мікс» - 5:2 (Васильєв, Висоцький, Поплавський, Волошин-2 – Джоєв, Мазур)

Бомбардири:  Нікітін ("Тинь") - 17, Джоев ("Мікс") - 12, Чередниченко ("Мікс") - 10, Міронов О.

                         ("Тинь") - 10, Васильєв ("Арбузинка") - 9, Грушанський ("Тинь") - 9

 

Наступні ігри 30 грудня  з 9.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

 

Читайте також

Зустріч з громадськими організаціями

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

06 жовтня у сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч з керівниками спортивних гр...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Оголошення

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Художня гімнастика

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Дуже насиченими на змагання для спортсменок відділення художньої гімнастики СК «Олімп» У...

Спортивне орієнтування

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В період з 24 по 26 вересня спортсмени спорткомплексу «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС прийняли учас...

Фестиваль «Extreme Energy Fest»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З 25 по 26 вересня на території нашої територіальної громади відбувся туристичний фестиваль «E...

Плавання

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

19 вересня в спортивному комплексі плавальних басейнів  «Водолій» міста Миколаєва в...