Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд
AA

Відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

             

16 грудня 2017 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

 

Вища ліга

 

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Все для даху  Первомайськ

6

6

0

0

43-22

18

2

Автолокомотив  Южноукраїнськ

4

4

0

0

18-5

12

3

ДПЕС  Южноукраїнськ

4

2

0

2

14-12

6

4

Олександрівка  Олександрівка

4

2

0

2

16-18

6

5

Доманівка  Доманівка

4

2

0

2

23-18

6

6

ПАТ Николаевгаз Вознесенськ

6

2

0

4

23-37

6

7

ГрОМ  Веселиново

4

1

0

3

11-22

3

8

Рятівник  Южноукраїнськ

2

0

0

2

6-10

0

9

Ю - 35  Южноукраїнськ

4

0

0

4

16-26

0

 

Бомбардири: Зайко ("Все для даху") - 14, Панчук ("Доманівка") - 10, Клімко ("Все для даху") - 8Гречаний ("Ю-35") - 7, Шевченко Д. (ПАТ "Миколаївгаз") - 7

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

ТВТ Южноукраїнськ

6

5

1

0

23-13

16

2

Таборівка Вознесенський р-н

6

5

0

1

24-18

15

3

Арсенал Вознесенськ

6

4

0

2

35-25

12

4

ДЮСШ Доманівка

6

3

1

2

23-17

10

5

КБК-1 Прибужжя

6

3

1

2

21-29

10

6

Трикрати Вознесенський р-н

6

2

2

2

29-18

8

7

ДЮСШ-Аграрник Веселиново

6

2

1

3

18-20

7

8

Олімп  Южноукраїнськ

4

2

0

2

14-12

6

9

Куйбишево  Н. Мар'ївка

6

0

0

6

15-27

0

10

СПрАТ- Україна  Доманівській р-н

6

0

0

6

15-38

0

 

«СПрАТ- Україна» - ТВТ - 2:4 (Гонтарук, Онищак І. – Смук-2, Павлов, Шевченко В.); КБК -  ДЮСШ-Аграрник  - 3:9 (Гунівенко-2, Івашко – Ляхов, Лисенко, Майхрич-2, Ковтун І.-2, Волощук, Ємельянов); ДЮСШ Доманівка - «СПрАТ- Україна» - 7:3 (Дерев'янко О., Гук С., Дерев'янко Д., Дєєв, Дорош, Сільчук, Макаренко – Гонтарук-2, Кушнір); ДЮСШ-Аграрник  - КБК - 0:4 (Лисенко в/в  – Кізіма Б.-2, Глімбоцький); «Арсенал» - ДЮСШ Доманівка - 3:6 (Зайцев, Тихонов, Штибель –Дерев'янко О.-2, Сільчук, Дерев'янко Д.-2, Дорош); ТВТ - «Арсенал» - 4:3 (Павлов-2, Шевченко В.-2 – Тихонов, Панчук, Дроздов)

Бомбардири:  Шевченко В. (ТВТ) - 11, Панчул ("Арсенал") - 10, Жерченко ("Таборівка") - 9, Народовий В. ("Трикрати") - 8

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Тинь  Южноукраїнськ

5

5

0

0

48-10

15

2

Мікс  Вознесенськ

6

4

1

1

33-19

13

3

Воєводське  Воєводське

4

4

0

0

22-8

12

4

Рятівник-2 Братське

4

4

0

0

19-14

12

5

Семенівка Арбузинський р-н

6

3

0

3

27-18

9

6

Легіон Южноукраїнськ

4

2

1

1

23-12

7

7

Арбузинка Арбузинка

4

2

0

2

14-13

6

8

Садове Арбузинський р-н

4

0

0

4

6-21

0

9

КБК-2 Прибужжя

4

0

0

4

11-25

0

10

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

4

0

0

4

11-36

0

11

Богданівка Богданівка

5

0

0

5

7-45

0

12

ЕРП Южноукраїнськ

0

0

0

0

0-0

0

 

«Зірка» - ЕРП - 1:3 (Юрченко – Шаповал, Богданов, Капинус); «Рятівник-2» - «Легіон» - 0:3 (тех.);

«Богданівка» - «Зірка» - 5:4 (Яворський-4, Зажирило – Юрченко, Усатий, Вальорний, Мар'янов); ЕРП - «Рятівник-2» - 3:0 (тех. команда «Рятівник-2» на гру не з'явилась); КБК-2 - «Арбузинка» - 2:4 (Канцур, Глімбоцький – Васильєв, Шарата Т.-2, Слівінський); «Арбузинка» - КБК-2 - 1:2 (Слівінський – Гунівенко, Нестер); «Богданівка» - ЕРП - 3:4 (Зовтун-2, Янович – Чита, Капинус, Ніколенко, Авраменко)

Бомбардири:  Нікітін ("Тинь") - 17, Чередниченко ("Мікс") - 9, Васьковський ("Рятівник-2") - 7, Міронов О. ("Тинь") - 7, Васильєв ("Арбузинка") - 7,

 

Наступні ігри 23 грудня  з 14.00, 24 та 25 грудня  з 9.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

 

Читайте також

Зустріч з громадськими організаціями

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

06 жовтня у сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч з керівниками спортивних гр...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Оголошення

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Художня гімнастика

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Дуже насиченими на змагання для спортсменок відділення художньої гімнастики СК «Олімп» У...

Спортивне орієнтування

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В період з 24 по 26 вересня спортсмени спорткомплексу «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС прийняли учас...

Фестиваль «Extreme Energy Fest»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З 25 по 26 вересня на території нашої територіальної громади відбувся туристичний фестиваль «E...

Плавання

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

19 вересня в спортивному комплексі плавальних басейнів  «Водолій» міста Миколаєва в...