Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулася творча зустріч з місцевим поетом Олександром Обрієм та презентація його збірки поезії
AA

Відбулася творча зустріч з місцевим поетом Олександром Обрієм та презентація його збірки поезії

4 листопада у Южноукраїнькому міському історичному музеї відбулася творча зустріч з місцевим поетом Олександром Обрієм та презентація збірки поезії  «І.ДЕ.Я», присвячених Дню української писемності та мови. 
Член Національної спілки письменників  України Олександр Обрій  презентував учням загальноосвітніх шкіл та Южноукраїнської гімназії № 1 свою збірку поезії «І.ДЕ.Я».

Свій творчий шлях Сашко почав ще під час навчання в університеті. З 2011 року активний учасник міського клубу поетів "Колібрі", в альманахах якого друкується щорічно.

2015-й рік став значимим для Сашка: І місце в обласному конкурсі молодих літераторів Миколаївщини "Золота арфа", перша збірка віршів "Абетка юності", лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Василя Симоненка в номінації "За першу поетичну збірку" та в цьому ж році прийнятий до лав Національної спілки письменників  України. Останнім часом бере активну участь у літературних конкурсах та вечорах, зокрема в м. Київ та Івано-Франківськ. Є велике бажання поповнити цей список новими центрами культурного життя України завдяки презентаціям нової збірки "І.ДЕ.Я" (2016 р., видавництво Сергія Пантюка) у великих містах.

Вже встиг побувати з презентаціями в Києві, Чернігові, Кропивницькому, Одесі та інших містах.

Автор презентував свою збірку поезії  і зачитав декілька віршів. Із задоволенням відповідав на  запитання молоді. Приємною несподіванкою став музичний супровід у виконанні молодого, талановитого музиканта та художника Максима Бівола.

Атмосфера зустрічі була надзвичайно теплою, емоційною, щирою. Молодь дякувала автору за цікаве спілкування, за творчість і бажала нових успіхів та натхнення.

На завершення — автограф та фотосесія з шанованим автором і  щирі побажання Сашку Обрію внутрішньої гармонії та великої енергії.

 

 

 

Читайте також

Відбулося нагородження Подяками та подарунками Южноукраїнського міського голови та військового коменданта міста Южноукраїнська

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  28 червня у сесійній залі відбулося нагородження Подяками та цінними подарунками Южноук...

Стежками мистецтва

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Заклади культури Южноукраїнської міської територіальної громади продовжують проводити пізн...

Пізнавальна екскурсія містом

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Южноукраїнський міський історичний музей  провів пізнавальну екскурсію містом для діт...

Флешмоб до Дня вишиванки

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

    Відвідувачі Панкратівського сільського клубу влаштували патріотичний флешмоб...