Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулась зустріч з представником південного міжрегіонального управління державної служби з питань праці Валентиною ДРАЧУК
AA

Відбулась зустріч з представником південного міжрегіонального управління державної служби з питань праці Валентиною ДРАЧУК

09.03.2023 в управлінні соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбувся прийом-зустріч, спільно з представником південного міжрегіонального управління державної служби з питань праці Валентиною ДРАЧУК .  

Тема розглянута на зустрічі – мобінг, як один із різновидів цькування.

Цей термін вживають лише тоді, коли йдеться про приниження на роботі. Найчастіше мобінг проявляється як психологічне знущення над колегою групою працівників або керівництвом.

Людина, яка відчуває приниження і цькування на роботі, часто не знає, куди звертатися за допомогою. Варто запам'ятати, що цими питаннями займається Державна служба з питань праці. 1 грудня 2022 року Верховна Рада України прийняла закон про мобінг (№5749), за яким передбачена адміністративна відповідальність за мобінг на роботі.

Читайте також

Засідання комісії

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

29.05.2023 під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М...

Уряд затвердив правила створення Комісій з розгляду питань компенсації за знищене житло

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Кабінет Міністрів України затвердив Примірне положення про Комісію з розгляду питань щодо надання ко...