AA

Відбулась нарада з питання розподілення потоку пацієнтів у НКП ЮМЦПМСД

8 липня у НКП «Южноукраїнський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» відбулась нарада з питання розподілення потоку пацієнтів за участі заступника міського голови Марії Дроздової, в.о. директора НКП ЮМЦПМСД Володимира Смирнова, його заступника Дмитра Мірошника та завідуючої амбулаторією № 1, лікаря-педіатра Тетяни Фесик. Розглянуто декілька варіантів розподілу потоків здорових дітей, хворих дітей та хворих дорослих, обраний оптимальний, який можна втілити найближчого часу. Буде встановлено скляні перегородки на другому поверсі, також прийнято рішення про заміну вікон у кабінеті щеплень.

Після реорганізації южноукраїнці отримають детальну інформацію з перепланування клініки.

Адміністрація лікарні разом із міською владою вживає заходи щодо створення більш комфортних умов отримання медичних послуг жителями територіальної громади та готується до анонсованої медиками четвертої хвилі пандемії на ковід.

 

Читайте також

Інформація управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради по програмі «Фонд міської ради на виконання депутатських повноважень»

Управління охорони здорові'я Южноукраїнської міської ради

Інформація управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради по програмі «Фо...

Звіт управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді"

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Звіт управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради  про виконання місь...