Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників землевпорядної служби з професійним святом!
AA

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників землевпорядної служби з професійним святом!

На вас покладається особлива відповідальність - забезпечити прозорість земельних відносин посилити державний контроль за охороною земель, сприяти впровадженню ринкових принципів землекористування.

Ваш досвід, знання, принциповість, любов до рідної землі є запорукою ефективної реалізації

державної земельної політики.

Упевнена, що землевпорядники нашого міста з честю впораються з поставленими завданнями, зробивши вагомий внесок в економічний розвиток країни.

Тож бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, вагомих успіхів  у роботі, злагоди та нових творчих звершень у справі збереження та примноження нашого безцінного багатства на благо процвітання рідної Вітчизни!

Добра і щастя вам та вашим родинам!

 

З повагою
Міський голова

В.К.Пароконний

Читайте також

25 років відділенню комплексної реабілітації дітей з інвалідністю КЗ «Терцентр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської МТГ»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

1 листопада - 25 років від дня створення відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю ко...