Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю юристів нашого міста  з професійним святом!
AA

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю юристів нашого міста  з професійним святом!

Юрист-професія  багатогранна, але в її основі найважливішим і найголовнішим є захист прав та  свобод  громадян, їх честі і гідності.

Представники юридичної професії  кожним своїм словом і ділом  стверджують недоторканість конституційних прав, непорушність законів.

Ваш професіоналізм і активна  участь у реформуванні  державного механізму, оновленні законодавства нашої країни,  поширенні  правових  знань  заслуговують на високу оцінку.

Прийміть, шановні працівники юридичної сфери,  побажання  нових досягнень  у праці, творчих здобутків, міцного здоров'я, добра  і благополуччя!

З повагою
Секретар Южноукраїнської міської ради

        Л.Дзюбенко

 

 

Читайте також

25 років відділенню комплексної реабілітації дітей з інвалідністю КЗ «Терцентр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської МТГ»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

1 листопада - 25 років від дня створення відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю ко...