Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | В Южноукраїнську припинено прийняття дітей у дитячі садочки
AA

В Южноукраїнську припинено прийняття дітей у дитячі садочки

Управління освіти Южноукраїнської міської ради повідомило громадян, що місця в чергових групах дошкільних навчальних закладів відсутні.

В повідомленні зазначається, що з 14 листопада 2022 року місця в чергових групах відсутні.

Станом на 14 листопада 2022 року у дитячих садочках наступна ситуація:

ЗДО №2 «Ромашка» – 6 груп, 53 дитини (можливість елементарного укриття дітей у закладі складає до 50 дітей);

ЗДО №6 «Світлячок» – 7 груп, 42 дитини (можливість елементарного укриття дітей у закладі складає до 40 дітей);

ЗДО №8 «Казка» – 6 груп, 68 дітей  (можливість елементарного укриття дітей у закладі складає до 60 дітей);

ЦРД «Гармонія» – 8 груп, 89 дітей (можливість елементарного укриття дітей у закладі складає до 70 дітей).

Таким чином усі місця в чергових групах садочків заповнені. Знижена кількість дітей у групах пов’язана із створенням умов для безпечного утримання дітей, тому що приміщення не відповідають критеріям щодо організації укриттів (у т.ч. найпростіших) в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей закладів освіти,  відповідно до листа Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 14.06.2022 №03-1870/162-2 «Про організацію укриття працівників та дітей у закладах освіти».

Заклади дошкільної освіти використовують «правило двох стін», але воно офіційно не визначено жодним нормативним документом.

Також відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22.06.2022 №1/6867-22 «Щодо збереження мережі закладів дошкільної освіти та захисту прав їх працівників»   на одну групу дітей передбачено по два вихователі на одну зміну та по два помічника вихователя на групу і знижено наповнюваність груп.

Враховуючи вищевикладене, управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка ще раз інформує мешканців Южноукраїнської міської територіальної громади про відсутність місць у чергових групах закладів дошкільної освіти.

У період воєнного часу Міністерство освіти і науки України своїм листом від 25.02.2022 № 1/3276-22 «Про організацію освітнього процесу» рекомендувало  призупинити діяльність закладів дошкільної освіти (далі – ЗДО). Але з метою забезпечення  стабільної  роботи оперативного персоналу ВП ПУАЕС та інших категорій можливості працювати, владою міста було прийнято рішення про відкриття чергових груп на базі ЗДО  міста Южноукраїнська.

Читайте також

До уваги жителів громади!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

07.02.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса...