Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | В Южноукраїнській мистецькій школі відбувся захід «День відкритих дверей»
AA

В Южноукраїнській мистецькій школі відбувся захід «День відкритих дверей»

20 липня в Южноукраїнській мистецькій школі відбувся захід «День відкритих дверей», на якому викладачі провели майстер-клас на тему: «Різновиди музичних інструментів». Ведуча заходу (викладач фортепіанного відділу ) Науменко А. С. та чарівна Попелюшка (викладач художнього відділу) Войнич Т.А. щиро привітали присутніх дітей, батьків та гостей.

За допомогою чарівної палички Попелюшка знайомила присутніх з різноманітними музичними інструментами - струнними, клавішними, духовими і ударними, мандруючи у різні країни світу, під мелодичне глісандо на металофоні.

Викладачі Уколова В.О., Козак О.В., Сорокіна О.І., Глущук К.С., Пароконна О.В., Печенюк О.Д. поряд зі своїми учнями розкрили для слухачів чудові можливості та багатство звукової палітри інструментів (домри, акордеону, скрипки, фортепіано, блок флейти, саксофону) та інструменту від природи-голосу людини. Чудово прозвучали твори, як у виконанні викладачів школи, так й їхніх талановитих учнів - Іваненкова Давида, Новикової Єлизавети, Бондаря  Назара, Ратушної Анни, Нетудихатко Маргарити.

Захід, став справжнім святом для глядачів, які з великою подякою супроводжували бурхливими оплесками всіх артистів, що створили у школі «царство музики, величне, чарівне, гарне, фантастичне».

 

Читайте також

Обласна акція "Ми вистоїмо!"

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

13 червня 2024 року Южноукраїнська міська територіальна громада приєдналася до обласної акції «...

Ансамбль скрипалів Южноукраїнської мистецької школи нагороджений дипломом  ІІІ премії П'ятого всеукраїнського конкурсу юних скрипалів та віолончелістів імені Вадима Червова

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Ансамбль скрипалів Южноукраїнської мистецької школи нагороджений дипломом  ІІІ премії П'ято...